lekarz Jerzy Warmuziński

Można nie lubić danego lekarza, ale wystawianie samych jedynek za wszystko to przesada (lekarz nie był dla mnie ani nieuprzejmy, ani nie "wyrzucał mnie z gabinetu", wyjaśnił wszystko, nawet nie tylko słownie, ale i na rysunkach). U mnie pan Warmuziński postawił trafną diagnozę w odróżnieniu od wcześniejszych lekarzy, którzy próbowali mnie leczyć na nieistniejące choroby.

Mam wrażenie , że dziś lekarze leczą żeby leczyć(i zarabiać) a nie żeby wyleczyć. Pan Warmuziński kazał przychodzić mi co trzy cztery tygodnie po recepty, oczywiście każda wizyta płatna. Biznes kwitnie

Ja bardzo przeprzaszam ale prosze o zweryfikowanie oceny tego lekarza..ogólnie odradzam. Jola

kompetentny wzbudza zaufanie i potrafi wyjasnic co dolega choremu

kompetentny wzbudza zaufanie i potrafi wyjasnic co dolega choremu