Chirurg Ogólny Zawiercie

Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej EUROMED
ulica Parkowa 12
42-400 Zawiercie

Wspaniały lekarz, miły i uprzejmy, dobrze tłumaczy stadium zaawansowania choroby , lekarz godny polecenia

Opinia dodana przez: Helena

Kręta 12
42-400 Zawiercie

Anioł w ludzkiej skórze.Interesuje się pacjentem.Poświęca mu tyle czasu aby zabieg wykonać jak najlepiej a nie jak najszybciej.Nie przeraża go pełna poczekalnia.Aby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: monano

11-Listopada
42-400 Zawiercie

Pani Karolina jest bardzo dobrą specjalistką. Jest doświadczoną lekarką i wszelkie pogłoski jakie chodzą po Zawierciu na temat jej uzyskania stanowiska są moim zdaniem przesadzone lub rozsiewane przez zazdrosnych współpracowników. Polecam z całego serca

Opinia dodana przez: Justyna

42-400 Zawiercie

Kompetencja pełny profesjonalizm ,dobre podejście do pacienta,fachowe leczenie bez owijania w bawełne.Train djagnoza.Polecam.

Miodowa 6
42-400 Zawiercie

W sierpniu br miałem wykonany zabieg zwężenia cewki moczowej w szpitalu w Jaworznie. Prowadzącym był opiniowany. Zabieg udał się. Czuję się dobrze. Pacjenci z sali, na której leżałem, też byli pełni uznania dla jego kompetencji.

Opinia dodana przez: Jerzy

42-400 Zawiercie

Wspaniały lekarz,świetny fachowiec,zadaje mnóstwo pytań (czasami mało komfortowych) po to by jak najwięcej zdobyć informacji ,udziela odpowiedzi bez owijania w bawełnę. Przy tym wszystkim jest uczciwym i bardzo sympatycznym człowiekiem. Wszystkim potrzebującym pomocy dobrego chirurga z całego serca polecam doktora ...

Opinia dodana przez: Kaśka

42-400 Zawiercie

Wspanialy chirurg. Panicznie balam sie operacji, a tu niespodzianka. Zero bolu, zero powiklan. Czulam sie swietnie, to swiadczy tylko o tym ze pan doktor jest profesjonalnym chirurgiem i wie co robi. Teraz mijaja dwa miesiace od mojego pobytu w szpitalu i moge z pewnoscia polecic !

Opinia dodana przez: Agata

lekarz Piotr Jankiewicz

Chirurg ogólny, Internista

godny polecenia, prawdziwy lekarz z powołania

godny polecenia, prawdziwy lekarz z powołania

Zegadłowicza 21
Zawiercie

Można nie lubić danego lekarza, ale wystawianie samych jedynek za wszystko to przesada (lekarz nie był dla mnie ani nieuprzejmy, ani nie "wyrzucał mnie z gabinetu", wyjaśnił wszystko, nawet nie tylko słownie, ale i na rysunkach). U mnie pan Warmuziński postawił trafną diagnozę w odróżnieniu od wcześniejszych lekarzy, którzy próbowali mnie leczyć na nieistniejące choroby.

Miodowa 6
42-400 Zawiercie

Bardzo dobry fachowiec. Jestem zadowolony z operacji usunięcia żylaków kończyn dolnych w "PRIMUS" Brudzowice.

Opinia dodana przez: Tomasz