dr n. med. Józef Donocik

3,9
3,7
3,6
3,9

Z całego serca polecam Pana Doktora Donocika , jest to świetny specjalista który dba o pacjenta . Ja osobiście zawdzięczam mu życie ! Po spartaczonej operacji endometriozy wykonywanej w szpitalu w Zawierciu , byłam na wizycie odnośnie tarczycy . Pan Doktor zauważył iż coś zrobili nie tak . ! Byłam tydzień po zabiegu , po którym zapomniano założyć mi drenu ! Nie dano mi żadnych leków i wypisano zaraz do domu. Pan Doktor obejrzał ranę , założył dren , dał leki które były koniecznością i uratował mi życie bo doszło do zakażenia groziła mi sepsa bo to co lało mi się z rany po endo to jeden wielki syf ! Pomógł również mojemu wujkowi który jeździł po całym Śląsku i nikt nie potrafił postawić mu diagnozy ! Polecam bardzo komunikatywny , konsekwentny oraz kompetentny lekarz! Oby takich było więcej ! Dziękuje Panie Doktorze za wszystko . ! Paulina . S.

Wspanialy chirurg. Panicznie balam sie operacji, a tu niespodzianka. Zero bolu, zero powiklan. Czulam sie swietnie, to swiadczy tylko o tym ze pan doktor jest profesjonalnym chirurgiem i wie co robi. Teraz mijaja dwa miesiace od mojego pobytu w szpitalu i moge z pewnoscia polecic !

Bardzo dobry lekarz z powołaniem, miły, uprzejmy. Miałem zabieg bezboleśny robiony przez p.doktora w Zawierciu w Ultrasonografii. Wszystko dobrze. Lekarz z powołaniem.

UWAŻAJCIE NA chirurga J. DONOCIKA! Zdiagnozował mi guza piersi, który nie istniał. Zdaniem lekarza guz miał wielkość 3 centymetrów i powinien zostać niezwłocznie usunięty. Lekarz od razu zaproponował biopsję grubo igłową i operację w szybkim terminie. Po dwóch dniach udałam się na wizytę prywatną do drugiego a później i do trzeciego chirurga. Żaden z nich nie potwierdził diagnozy guza piersi. Z czego w takim razie doktor J. Donocik chciał pobrać materiał na biopsję i co chciał mi wycinać na sali operacyjnej? Czy u kogoś z was doktor J. Donocik również zdiagnozował nie istniejącego guza? Zasięgajcie zawsze drugiej niezależnej diagnozy przy tym lekarzu!

Uważam, że dr J. Donocik jest kompetentnym lekarzem, właśnie jestem u dr na oddziale, od razu trafił z diagnozą i leczenie przynosi skutek, polecam dr J. Donocika

Lekarz z powołaniem Troska o pacjentów, wysoka kultura osobista. Kto miał do czynienia to wie A nie zdecydowanym gorąco polecam

Lekarz z powołaniem
Troska o pacjentów, wysoka kultura osobista.
Kto miał do czynienia to wie
A nie zdecydowanym gorąco polecam

polecam dr.Donocik wspólnie z żoną tworzą zgrany zespół chirurgów,osobiście przez nich byłem dwa razy operowany,tarczyca i jelito grube,oraz przygotowywany do operacji neurochirurgicznej kręgosłupa w Sosnowcu,wszystko się udało cieszę się teraz życiem i zdrowiem.Dziękuję. R.S.

Dziękujemy za leczenie naszej Mamy, za cudowną opiekę, życzliwość i empatię. Wspaniały człowiek o wysokiej kulturze osobistej i wyjątkowym podejściu do pacjenta. Wspaniały lekarz, przywracający wiarę w polską służbę zdrowia. Panie Doktorze dziękujemy. Wdzięczni krajanie.

Polecam Pana doktora Donocika. Bardzo dobra relacja z pacjentem, jest to osoba, której warto zaufać w kwestii udanej operacji. W każdej chwili można liczyć na pomoc i konsultację . Życzliwy i ciepły człowiek. Pozdrawiam Marta. Z

Z

Niepolecam, omijał pacjenta na zadne pytanie nie usłyszałem odpowiedzi. Cały oddział Chirurgii w Zawierciu to pomyłka. Znana opinia że lekarze dzielą sie na tych z powołania i tych z Zawiercia.