dr n. med. Józef Donocik

Chirurg ogólny, USG, RTG

3,7
3,6
3,7

Wspanialy chirurg. Panicznie balam sie operacji, a tu niespodzianka. Zero bolu, zero powiklan. Czulam sie swietnie, to swiadczy tylko o tym ze pan doktor jest profesjonalnym chirurgiem i wie co robi. Teraz mijaja dwa miesiace od mojego pobytu w szpitalu i moge z pewnoscia polecic !

Uważam, że dr J. Donocik jest kompetentnym lekarzem, właśnie jestem u dr na oddziale, od razu trafił z diagnozą i leczenie przynosi skutek, polecam dr J. Donocika

UWAŻAJCIE NA chirurga J. DONOCIKA! Zdiagnozował mi guza piersi, który nie istniał. Zdaniem lekarza guz miał wielkość 3 centymetrów i powinien zostać niezwłocznie usunięty. Lekarz od razu zaproponował biopsję grubo igłową i operację w szybkim terminie. Po dwóch dniach udałam się na wizytę prywatną do drugiego a później i do trzeciego chirurga. Żaden z nich nie potwierdził diagnozy guza piersi. Z czego w takim razie doktor J. Donocik chciał pobrać materiał na biopsję i co chciał mi wycinać na sali operacyjnej? Czy u kogoś z was doktor J. Donocik również zdiagnozował nie istniejącego guza? Zasięgajcie zawsze drugiej niezależnej diagnozy przy tym lekarzu!

Bardzo dobry lekarz z powołaniem, miły, uprzejmy. Miałem zabieg bezboleśny robiony przez p.doktora w Zawierciu w Ultrasonografii. Wszystko dobrze. Lekarz z powołaniem.

Lekarz z powołaniem Troska o pacjentów, wysoka kultura osobista. Kto miał do czynienia to wie A nie zdecydowanym gorąco polecam

Lekarz z powołaniem
Troska o pacjentów, wysoka kultura osobista.
Kto miał do czynienia to wie
A nie zdecydowanym gorąco polecam

polecam dr.Donocik wspólnie z żoną tworzą zgrany zespół chirurgów,osobiście przez nich byłem dwa razy operowany,tarczyca i jelito grube,oraz przygotowywany do operacji neurochirurgicznej kręgosłupa w Sosnowcu,wszystko się udało cieszę się teraz życiem i zdrowiem.Dziękuję. R.S.

Dziękujemy za leczenie naszej Mamy, za cudowną opiekę, życzliwość i empatię. Wspaniały człowiek o wysokiej kulturze osobistej i wyjątkowym podejściu do pacjenta. Wspaniały lekarz, przywracający wiarę w polską służbę zdrowia. Panie Doktorze dziękujemy. Wdzięczni krajanie.

Polecam Pana doktora Donocika. Bardzo dobra relacja z pacjentem, jest to osoba, której warto zaufać w kwestii udanej operacji. W każdej chwili można liczyć na pomoc i konsultację . Życzliwy i ciepły człowiek. Pozdrawiam Marta. Z

Z

Niepolecam, omijał pacjenta na zadne pytanie nie usłyszałem odpowiedzi. Cały oddział Chirurgii w Zawierciu to pomyłka. Znana opinia że lekarze dzielą sie na tych z powołania i tych z Zawiercia.

Odradzam tego lekarza! Komplikacje pooperacyjne! rozkłada ręce , nie wytłumaczy o co dokładnie chodzi. Pewnie dlatego ze mu sie kasy nie dało !! Zaluje ze położylam mu się na stół. Jego żona zarozumiała paniusia ! JEDEN WIELKI CYRK !!!! Musiałam jechac do Katowic zeby wreszcie ktos powiedział mi konkretnie co mi dolega!!! ODRADZAM .PATRZY TYLKO NA KASE NIE DASZ KASY NIE MASZ OBSŁUGI!!!!!!