dr n. med. Józef Donocik

Chirurg ogólny, USG, RTG

Zabiles mojego przyjaciela.....i nawet nie powiedzilas przepraszam. Zapytales tylko matke czy ma ubepieczenie....

Dziękujemy za leczenie naszej Mamy, za cudowną opiekę, życzliwość i empatię. Wspaniały człowiek o wysokiej kulturze osobistej i wyjątkowym podejściu do pacjenta. Wspaniały lekarz, przywracający wiarę w polską służbę zdrowia. Panie Doktorze dziękujemy. Wdzięczni krajanie.

polecam dr.Donocik wspólnie z żoną tworzą zgrany zespół chirurgów,osobiście przez nich byłem dwa razy operowany,tarczyca i jelito grube,oraz przygotowywany do operacji neurochirurgicznej kręgosłupa w Sosnowcu,wszystko się udało cieszę się teraz życiem i zdrowiem.Dziękuję. R.S.

Polecam Pana doktora Donocika. Bardzo dobra relacja z pacjentem, jest to osoba, której warto zaufać w kwestii udanej operacji. W każdej chwili można liczyć na pomoc i konsultację . Życzliwy i ciepły człowiek. Pozdrawiam Marta. Z

Z

Nie polecam! fatalny lekarz, nigdy bym sie nie polozyl u niego na stole... Moj znajomy po operacji ma bardzo powazne komplikacje i walczy o zycie w katowicach a doktor operowal go w zawierciu

Odradzam tego lekarza! Komplikacje pooperacyjne! rozkłada ręce , nie wytłumaczy o co dokładnie chodzi. Pewnie dlatego ze mu sie kasy nie dało !! Zaluje ze położylam mu się na stół. Jego żona zarozumiała paniusia ! JEDEN WIELKI CYRK !!!! Musiałam jechac do Katowic zeby wreszcie ktos powiedział mi konkretnie co mi dolega!!! ODRADZAM .PATRZY TYLKO NA KASE NIE DASZ KASY NIE MASZ OBSŁUGI!!!!!!

NIE POLECAM! CZLOWIEK,KTORY NIE ZNA SIE NA TYM CO ROBI!! ZNISZCZYL ZYCIE MOJEJ MAMIE I KLAMAL,ZE JEST PROGRES! DOPIERO JAK TRANSPORTOWALISMY MAMĘ Z ZAWIERCIA DO KATOWIC,TO PRZYZNAL,ZE JEST BARDZO ZLE. EKSPERYMENTUJE Z ZONA NA LUDZIACH,NIE POWIE OTWARCIE,ZE NIE JEST W STANIE WYKONAC TAKIEJ OPERACJI,TYLKO KLAMIE. JAK CHCECIE ZYC TO NIE WYBIERAJCIE SIE DO NIEGO.

Profesjonalista, miły, kulturalny i uprzejmy lekarz. Polecam w 100%. Przepuklina pachwinowa zoperowana bez żadnych komplikacji, bez bólu.

Duże rozczarowanie...polecony jako świetny specjalista a okazało się, że niczym nie odbiega od dolnej średniej. Nie doradził nie pomógł...Cóż...Odradzam i nie polecam

Polecam Doktora J.Donocika w 100%!! To najlepszy lekarz jakiegokolwiek spotkałam w swoim życiu. To człowiek stworzony do Służby Zdrowia, jest Doktorem z powołania! Życzę mu wszystkiego dobrego,na pewno w kolejnych kłopotach ze zdrowiem udam się do Doktora Donocika! POLECAM!!!