dr n. med. Józef Donocik

Chirurg ogólny, USG, RTG

Wyrazilam juz opinie pozytywna w odpowiedzi na inna opinie .Uwazam,ze w moim przypadku jest to lekarz jak najbardziej godny zaufania.Korzystalam z zabieg. i uwarzam,ze jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu ,bez zbednej biurokracji podchodzi do tematu i moge sie pod tym podpisac .Halina z Bedzina

Dr Donocik jest człowiek powołany do pracy lekarza. Opinię swą uzasadniam tym , że jest godnym zaufania, kulturalnym i inteligentnym lekarzem. Przeprowadził doskonałą operację. Pozdrawia Pani Wiesława

Pozdrawia Pani Wiesława

W kontakcie z pacjentem bardzo ciepły człowiek. Niestety zbyt zapracowany i zmęczony. Pomógł wielu osobom i u mnie również diagnoza była trafna.Dwukrotnie operował mi zmiany w piersi, jednak po drugim zabiegu przeprowadzonym ok. północy po całym dniu pracy, coś nie wyszło, krwawienie, zakażenie rany, po dwóch tygodniach sama się otworzyła i ogromna ilość ropy. Powiedział żebym przyszła po okresie świątecznym i Nowym Roku, zasłabłam w pracy i do dziś mam problemy z zakażoną piersią. Ja się zraziłam, więc nie polecam.

nigdy w zyciu nie spotkałam tak sympatycznego i kompentnego lekarza

nigdy w zyciu nie spotkałam tak sympatycznego i kompentnego lekarza

Pan doktor jest lekarzem z sercem na dłoni, ma doskonałe podejście do pacjenta, jest kompetentny, polecam wszystkim kontakt z tym lekarzem :)

Wspaniały człowiek,rewelacyjny lekarz.

Wspaniały człowiek,rewelacyjny lekarz.

dr JOzef Donocik cudowny lekarz, kompetentny, o zlotych rekach, wykonal super operacje mojej mamie staruszce, jakiej nie podjalby się inny lekarz ze wzgledu na wiek mamusi. Trudno spotkac tak wspaniałego lekarza, polecam GO wszystkim, zwlaszcza gdy nikt nie moze poradzic, to ten Pan doktor wykona operacje, wyleczy,doradzi, pomoże dojść do zdrowia po operacjach czy zabiegach. Bogu dzieki, że jeszcze tacy lekarze specjalisci i ogromnego serca istnieja. Dziekuję!

miły konkretny lekarz stawia diagnozę albo albo nie naciąga na kasę i takich lekarzy powinno być o wiele więcej

Wspanialy lekarz,godny zaufania, polecam.

Wspanialy lekarz,godny zaufania, polecam.

Jest Mily i uprzejmy udbfjksdbgasugskcjbsaljasbhlchsuifchxjkchkscjjas

Jest Mily i uprzejmy udbfjksdbgasugskcjbsaljasbhlchsuifchxjkchkscjjas