Rtg Zawiercie

42-400 Zawiercie

Wspaniały lekarz,świetny fachowiec,zadaje mnóstwo pytań (czasami mało komfortowych) po to by jak najwięcej zdobyć informacji ,udziela odpowiedzi bez owijania w bawełnę. Przy tym wszystkim jest uczciwym i bardzo sympatycznym człowiekiem. Wszystkim potrzebującym pomocy dobrego chirurga z całego serca polecam doktora .

Opinia dodana przez: Kaśka

42-400 Zawiercie

Wspanialy chirurg. Panicznie balam sie operacji, a tu niespodzianka. Zero bolu, zero powiklan. Czulam sie swietnie, to swiadczy tylko o tym ze pan doktor jest profesjonalnym chirurgiem i wie co robi. Teraz mijaja dwa miesiace od mojego pobytu w szpitalu i moge z pewnoscia polecic !

Opinia dodana przez: Agata

42-400 Zawiercie

Nie wiem skąd tyle niepochlebnych opinii na temat pana Jedynaka. Byłam u niego kilka razy na kasę chorych, później raz prywatnie i nie zauważyłam żadnej różnicy w traktowaniu. Dla mnie nie był ani chamski ani niemiły. Dokładnie mi wszystko wytłumaczył, odpowiadał na każde moje pytanie, ja jestem z niego zdecydowanie zadowolona.

lekarz Józef Rybka

USG, RTG