lekarz Zbigniew Wudarczyk

Ginekolog położnik, USG

Chodzę do doktora już od pewnego czasu. Wg mnie jest bardzo dobrym specjalistą. Odpowie na każde nurtujące mnie pytanie. Wyjaśni co, jak i gdzie. Jest konkretny i rzeczowy. Humorem też potrafi rozbawić. Jest serdeczny i miły wobec pacjentek, nie dziwię się, że ustawiają się do niego kolejki :)

Świetny lekarz ! Prowadził moją całą ciąże. Kompetentny, uprzejmy. Odpowie na każde pytanie. Jestem bardzo zadowolona ! Dla mnie najlepszy ginekolog na świecie !

Świetny lekarz ! Prowadził moją całą ciąże.
Kompetentny, uprzejmy.
Odpowie na każde pytanie.
Jestem bardzo zadowolona !
Dla mnie najlepszy ginekolog na świecie !

Zdecydowanie NIE polecam. U dr Wudarczyka próbowałam zajść w ciążę, po trzy miesięcznym "leczeniu" lekarz stwierdził że z takimi wynikami nie ma możliwości zajścia w ciążę zalecił hormonalne leczenie, przedstawił czarną perspektywę in vitro... nie robiąc nawet USG. Podłamana poszłam do innego lekarza żeby potwierdzić "diagnozę" i okazało się że jestem w ciąży,teraz mamy ślicznego pół rocznego synka. A co by było gdybym posłuchała pana doktora i zaczęła łykać hormony wolę nawet nie myśleć...

Zdecydowanie NIE polecam.

Bardzo miły i sympatyczny człowiek, świetny specjalista! Prowadził moją drugą ciążę a po porodzie zaglądał do mnie i córeczki. Jestem bardzo zadowolona z Jego opieki i fachowych porad. Wchodzę do gabinetu bez żadnych obaw i zażenowania. Od ponad trzech (3) lat jest "moim lekarzem" i tak już pozostanie. Chcę dodać, że nie ma tu znaczenia czy jest to wizyta prywatna czy też nie- podejście do pacjentki i jakość usług czy kompetencje nie ulegają tu zmianie jak czasem się to zdarza... Wizyta u Tego lekarza to "zero" stresu!

wspanialy lekarz serdeczny wszystko wytlumaczy mozna porozmawiac o wszystkim nie robi problemu z przyjeciem pacjetki polecam z calego serca

Lekarz godny polecenia. Prowadził moją pierwszą ciąże, był również przy porodzie i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim jest solidny i kompetentny.W rozmowie używa zwykłego języka a nie specjalistycznych pojęć, które mało kto rozumie. Wizyta trwa tyle ile to jest konieczne, a nie z zegarkiem w ręku. Dodatkowo Pan Dr odpowiada zawsze na wszystkie zadane pytania i rozwiewa wątpliwości. Nigdy nie odmówił mi dodatkowej konsultacji a wręcz przeciwnie - podał numer i można było dzwonić o każdej porze. Jeśli chodzi poród to też na "tak" - poświęcił mi podczas porodu naprawdę sporo czasu, pomagał udzielając wskazówek, a po wszystkim zaglądał i dopytywał jak się czujemy ja i dzidziuś. Jest lekarzem z dużymi doświadczeniem i naprawdę ma rękę do tego co robi. Naprawdę z czystym sercem POLECAM!!!

Bardzo miły lekarz. Jego ciepły głos i sposób bycia wzbudzają zaufanie. Obecnie jestem jego pacjentką. Lekarz ma bardzo fachowe podejście do pacjentki, co jest również ważne w jego gabinecie, można wykonać pełną diagnostykę, to znaczy USG zwykłe, dopochwowe, Pan doktor pobiera również materiał do badania cytologicznego.

BARDZO POLECAM PANA DOKTORA! JEST BARDZO UPRZEJMY, CHETNIE ODPOWIADA NA PYTANIA, POMAGA W PODJECIU DECYZJI CO DO SPOSOBU LECZENIA ALE NIE NARZUCA SWOJEGO ZDANIA. KIEDY LEZALAM W SZPITALU PRZED PORODEM PAN DOKTOR ZAGLADAL CALY CZASDO MNIE I BYL PRZY MNIE OD SKURCZY DO SAMEGO ROZWIAZANIA! PAN DOKTOR JEST BARDZO DOBRYM LEKAZEMI GORACO POLECAM JEGO USLUGI!

Gorąco polecam tego lekarza. Prowadzi moją ciąże, jest delikatny, uprzejmy, konkretny, odpowiada na każde pytania, jest zawsze "pod telefonem", więc w razie jakichkolwiek wątpliwości można dzwonić i się doradzić. Dba o swoje pacjentki, do tego ma świetne poczucie humoru, z każdej wizyty wychodzę uśmiechnięta i uspokojona mimo ze nie zawsze wszystko gra.Polecam

Przez całą ciążę (i przed ciążą)korzystałam z usług Pana doktora. Jest osobą kompetentną i ciepłą. Odpowiada na każde pytanie- nawet te które wydają się być niezbyt mądre. Ma swoje stanowisko wobec danego zagadnienia, ale nie narzuca rozwiązania problemu. Dodatkowo ma kompleksowo wyposażony gabinet, choć niestety nie udało mi się z niego w pełni skorzystać, bo cześć sprzętu zakupił gdy już urodziłam. Naprawdę polecam i dziękuję za fachową opiekę podczas ciąży oraz po porodzie. Beata.