lekarz Zbigniew Wudarczyk

Ginekolog położnik, USG

Lekarz godny polecenia. Prowadził moją pierwszą ciąże, był również przy porodzie i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim jest solidny i kompetentny.W rozmowie używa zwykłego języka a nie specjalistycznych pojęć, które mało kto rozumie. Wizyta trwa tyle ile to jest konieczne, a nie z zegarkiem w ręku. Dodatkowo Pan Dr odpowiada zawsze na wszystkie zadane pytania i rozwiewa wątpliwości. Nigdy nie odmówił mi dodatkowej konsultacji a wręcz przeciwnie - podał numer i można było dzwonić o każdej porze. Jeśli chodzi poród to też na "tak" - poświęcił mi podczas porodu naprawdę sporo czasu, pomagał udzielając wskazówek, a po wszystkim zaglądał i dopytywał jak się czujemy ja i dzidziuś. Jest lekarzem z dużymi doświadczeniem i naprawdę ma rękę do tego co robi. Naprawdę z czystym sercem POLECAM!!!

To fakt lekarz jest uprzejmy, delikatny, ale nadaje się niestety do prowadzenia tylko łatwych książkowych ciąż. Jeśli chodzi o diagnostykę to jeszcze długa droga przed nim.

Jeśli chodzi o diagnostykę to jeszcze długa droga przed nim.

Bardzo miły lekarz. Jego ciepły głos i sposób bycia wzbudzają zaufanie. Obecnie jestem jego pacjentką. Lekarz ma bardzo fachowe podejście do pacjentki, co jest również ważne w jego gabinecie, można wykonać pełną diagnostykę, to znaczy USG zwykłe, dopochwowe, Pan doktor pobiera również materiał do badania cytologicznego.

Gorąco polecam tego lekarza. Prowadzi moją ciąże, jest delikatny, uprzejmy, konkretny, odpowiada na każde pytania, jest zawsze "pod telefonem", więc w razie jakichkolwiek wątpliwości można dzwonić i się doradzić. Dba o swoje pacjentki, do tego ma świetne poczucie humoru, z każdej wizyty wychodzę uśmiechnięta i uspokojona mimo ze nie zawsze wszystko gra.Polecam

Jestem zadowolona z podejścia doktora do pacjentki, długo szukałam lekarza, który wzbudziłby we mnie takie zaufanie.Polecam.Koszt wizyty łącznie z cytologią i usg:)

BARDZO POLECAM PANA DOKTORA! JEST BARDZO UPRZEJMY, CHETNIE ODPOWIADA NA PYTANIA, POMAGA W PODJECIU DECYZJI CO DO SPOSOBU LECZENIA ALE NIE NARZUCA SWOJEGO ZDANIA. KIEDY LEZALAM W SZPITALU PRZED PORODEM PAN DOKTOR ZAGLADAL CALY CZASDO MNIE I BYL PRZY MNIE OD SKURCZY DO SAMEGO ROZWIAZANIA! PAN DOKTOR JEST BARDZO DOBRYM LEKAZEMI GORACO POLECAM JEGO USLUGI!

Polecam lekarza, poniewaz prowadzil moja ciaze i bylam bardzo zadowolona. Byl przy porodzie, a w szpitalu zagladal do mnie codziennie.

Bardzo uprzejmny lekarz oraz delikatny, poswieca wystarczajaco duzo czasu podczas wizyty! Jesli chodzi o szpital w ktorym leczy to po dlugiej obserwacji stwierdzilam ze jest nielicznym lekarzem ktory interesuje sie swoimi pacjentkami bez chodzenia i proszenia itp. Gabi

Gabi

rzeczywiście ,kompetentny,miły....była pacjentka.(oby nie zgubiła go rutyna)

rzeczywiście ,kompetentny,miły....była pacjentka.(oby nie zgubiła go rutyna)

Pan doktor sprawia bardzo miłe wrażenie, co większość pacjentek bardzo do niego przekonuje, jedank uważam że ważne są również kompetencje. Moim zdaniem leczenie nie polega na szybkim "załatwieniu" pacjentki bo kolejka przed drzwiami się wydłuża. Myslę że wziął Pan za dużo na siebie Panie doktorze!