lekarz Zbigniew Wudarczyk

Ginekolog położnik, USG

Nie mam zastrzeżeń do tego lekarza. Ma dodatkowy monitor w gabinecie prywatnym na którym wszystko szczegółowo tłumaczy. Dobry lekarz.

Bardzo uprzejmny lekarz oraz delikatny, poswieca wystarczajaco duzo czasu podczas wizyty! Jesli chodzi o szpital w ktorym leczy to po dlugiej obserwacji stwierdzilam ze jest nielicznym lekarzem ktory interesuje sie swoimi pacjentkami bez chodzenia i proszenia itp. Gabi

Gabi

Bardzo miły lekarz, prowadził moja pierwszą ciążę i byłam zadowolona.Super fachowiec

Jestem zadowolona z podejścia doktora do pacjentki, długo szukałam lekarza, który wzbudziłby we mnie takie zaufanie.Polecam.Koszt wizyty łącznie z cytologią i usg:)

Polecam lekarza, poniewaz prowadzil moja ciaze i bylam bardzo zadowolona. Byl przy porodzie, a w szpitalu zagladal do mnie codziennie.

To fakt lekarz jest uprzejmy, delikatny, ale nadaje się niestety do prowadzenia tylko łatwych książkowych ciąż. Jeśli chodzi o diagnostykę to jeszcze długa droga przed nim.

Jeśli chodzi o diagnostykę to jeszcze długa droga przed nim.

rzeczywiście ,kompetentny,miły....była pacjentka.(oby nie zgubiła go rutyna)

rzeczywiście ,kompetentny,miły....była pacjentka.(oby nie zgubiła go rutyna)

Pan doktor sprawia bardzo miłe wrażenie, co większość pacjentek bardzo do niego przekonuje, jedank uważam że ważne są również kompetencje. Moim zdaniem leczenie nie polega na szybkim "załatwieniu" pacjentki bo kolejka przed drzwiami się wydłuża. Myslę że wziął Pan za dużo na siebie Panie doktorze!