lek. med. Jerzy Wilgus

Chirurg plastyczny

Witam serdecznie, 3 raz musze dodawać tu opinie bo ciągle mi ten wasz mail nie działa drogi rankinglekarzy.pl!!!!1 a teraz opinia: u Doktora robiłam nosek(nie bolalo) w czerwcu a tydzień temu synowa biust powiększla. Co do synowej to nie napisze no bo wiadomo tydzień bo to jeszcze tak cudów nie ma, ale ona sama twierdzi ze jest spoko. Ja z nosa tez jestem zadowolona, cena nawet przystępna bo na konsultacjach byłam u kilku i cenniki podobne, różnice nie wielkie. No nie ważne. Opieka super. Bardzo fajne pielęgniarki trafiły się zarówno mi jak i synowej. Panie z recepcji bardzo miłe, kontskt telefoniczny wiadomo , że w godzinach pracy ale na maila to i wieczorem tego samego dnia odp była. Fajnie, że tak się dba o pacjenta, nie to co ten nasz nfz. bo to ważne, no wiadomo każdy ma jakieś obawy to pyta. Generalnie sama jeszcze wrócę na jakiś lifting , ale mam nadzieje ze druga synowa nie bedxie nic chciała bo pójdę z torbami. Sle gorące pozdrowienia dla was eurokliniko i dla doktora!

7 miesięcy temu poprawiałam biust u dr Wilgusa, jestem bardzo zadowolona, nie spodziwałam się, że tak dobrze może wyglądać mój biust. miałam miseczke A a doktor tak dopasował mi implanty, że teraz mam piękne i okrągłe C. Wygląda bardzo naturalnie (taki efekt chciałam uzyskać). Jestem osobą, która ma bardzo niski próg bólowy więc w nocy po operacji bolało, bałam się tego, że mi ktoś powie "cierp ciało jak sie chciało" nic bardziej mylnego - całą noc do dyspozycji była wyspecjalizowana opieka, która dosłownie we wszystkim była mi gotowa pomóc - bardzo miło się zaskoczyłam, więc namówiłam męża aby w Euroklinice poprawił sobie odstające ucho - było to 5 tygodni temu, efekt super, a blizna praktycznie nie widoczna i tak samo jak w moim przypadku - mąż był pod świetną, przemiłą i najważniejsze profesjonalną opieką, polecam bardzo gorąco dr Wilgusa i jego klinike!

A wiec może ja zacznę od początku. Pierwszy raz byłam na konsultacji 2 temu i Doktor mnie nie przekonał kompletnie. Chodziło o dosyć skomplikowana korektę nosa. Dodam też, że inni lekarze tez mnie nie przekonali, wiec teraz myślę że to kwestia nastawienia. 3 miesiace temu zdecydowałam sie, po namowie męża, którego znowu kuzynka robiła u Doktora liposukcję i powieki. Poszłam, zrobiłam i uważam że to byla Najlepsza decyzja mojego życia. Super zespół, naprawdę tak miły, czułam się jak w domu niczego mi nie brakowało, chętnie każdy mi pomagał, doktor tez stanął na wysokości zadania. Mam nadzieje, ze to przekona wszystkich wahających się. warto zaufać lekarzowi z doświadczeniem

W EUROKLINICE OPERACJOWAŁAM TWARZ A DOKŁADNIEJ FACELIFTING. NA STAŁE MIESZKAM W NORWEGII WIĘC BARDZO WAŻNE DLA MNIE BYŁO ZATWIERDZENIA PODSTAWOWYCH RZECZYPOSPOLITEJ JAK USTALENIE TERMINU, JAKIE BADANIA WYKONAĆ, WSTĘPNA KONSULTACJA ITP MAILOWO. BARDZO PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO TAKIEGO PACJENTA JAK JA, WŁAŚCIWIE PRZYBYŁAM DO KLINIKI NA GOTOWO. SUPER LUDZIE I SUPER ZESPÓŁ, Z EFEKTU JESTEM BARDZO ZADOWOLONA, DOKTOR WILGUS TO ISTNY CUDOTWÓRCA!!! SZWY SA NIE WIDOCZNE, SZYBKO SIE WYGOILO. POZDRAWIAM SERDECZNIE I POLEPSZYC OCZYWIŚCIE KLINIKĘ I DOKTORA.

Witam serdecznie, Jestem po zabiegu powiększenia piersi u Doktora. Pierwsze 6 tyg ciężkie, bo nosi się ten biustonosz, ale potem już super. Efekt fantastyczny, wszystko w porządku! Doktor bardzo dobry specjalista, opieka w klinice fantastyczna poczynając od recepcji kończąc na salowych. Polecam każdemu! Powiększałam implantami anatomicznymi firmy Mentor. Wera

Witam serdecznie,
Jestem po zabiegu powiększenia piersi u Doktora.
Powiększałam implantami anatomicznymi firmy Mentor.
Wera

Najlepszy specjalista na całym świecie!!!!! POLECAM! Robił mi piersi i jestem oczarowana profesjonalizmem placówki i Doktroa. Pan Doktor to cudowny człowiek!

Najlepszy specjalista na całym świecie!!!!! POLECAM!

Witam serdecznie, w Doktora Wilgusa zrobiłam sobie piękny nosek. Ściełam garbek i skróciłam czubek. Efekt jest cudowny! Doktor Wilgus kochany człowiek, a opieka w klinice bez zastrzeżeń. Cudowne Panie! Bardzo dziękuję za cudowny start w nowe życie! Pozdrawiam

Pozdrawiam

Szanowni Państwo, jestem stałą klientką doktora Wilgusa. Zabiegi jakie przeszłam to: Powiększenie piersi w 2014 powieki oraz ostrzyknięcie kwasem hilauronowym w 2015 plastyka brzucha w 2016 Z każdej usługi jestem niesamowicie zadowolona! Polecam każdemu! Magda

Szanowni Państwo,
jestem stałą klientką doktora Wilgusa.
Zabiegi jakie przeszłam to:
Powiększenie piersi w 2014
powieki oraz ostrzyknięcie kwasem hilauronowym w 2015
plastyka brzucha w 2016

Z każdej usługi jestem niesamowicie zadowolona!

Polecam każdemu!
Magda

Witam. Ja robiłam w maju piersi. Efekt jest oszałamiający. Co prawda na początku bolało i nie wiem dlaczego nikt o tym nie pisze bo to wcale nie jest takie różowe i kolorowe. Ale warto. Doktor super człowiek, tak jak moje poprzedniczki w komentarzach zachwalam również zespół. Pozdrawiam i polecam, Sara z Krakowa.

Dwukrotnie dr. Wilgus usuwał mi znamię, w bardzo trudnych miejscach. Wyszło rewelacyjnie. Świetny fachowiec i przemiły lekarz.