Lekarze Poznań

Kardiochirurg

Onko-Team Diagnostyka
ul. Chwaliszewo 72A/5
Poznań

Polecono mi Pana doktora. I słusznie. Dawno nie spotkałam takiej rzetelności, kompetencji i podejścia do pacjenta. Dociekliwość i cierpliwość wręcz niespotykana w dzisiejszym, pędzącym świecie. W gabinecie czas staje w miejscu bo pacjent jest najważniejszy. Lekarz jakich mało, niestety.
Opinia dodana przez: Malgorzata
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Psychoterapeuta
                                       mgr Daria Rybarczyk

mgr Daria Rybarczyk

Psychoterapeuta

AGNUS Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia
Spławie 48
Poznań

Takich terapeutów jak pani Daria to szukać ze świecą. Bardzo kompetentna i rzetelna osoba do której warto się udać gdy ma się podobne problemy do takich które ja miałam, wstyd się przyznać ale jestem już niepijącą alkoholiczkom. Wcześniej nie potrafiłam funkcjonować na trzeźwo ale po terapii i zrozumieniu wielu rzeczy umiem już żyć na trzeźwo a to zasługa pani Darii! Bardzo dziękuje.
Opinia dodana przez: Martyna Materska

lek. med. Maciej Leciejewski

ulica Ignacego Prądzyńskiego 15/7
61-527 Poznań

Doktor Leciejewski to lekarz który bardzo dobrze i kompetentnie podchodzi do pacjenta widać w nim troskę o twoje zdrowie jak i chęć jak najlepszej a przede wszystkim skutecznej pomocy. Pomoc pana doktora przywróciła mi wiarę w dobrych i życzliwych lekarzy. Mogę do polecić z czystym sumieniem i podziękować za udzielenie mi pomocy.
Opinia dodana przez: Mariusz
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Ginekolog onkolog
                                       dr n. med. Michał Pawlak

dr n. med. Michał Pawlak

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak
Jeleniogórska 7A/U10
60-311 Poznań

Pan doktor Michał Pawlak zrobił na mnie wrażenie bardzo kompetentnego w swojej dziedzinie lekarza. Był bardzo uprzejmy , a przy tym rzeczowy, wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania. Wzbudził moje zaufanie,
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Urolog
                                       dr n. med. Agnieszka Ida

dr n. med. Agnieszka Ida

Urolog

ulica szwajcarska
Poznań

O Pani Doktor nie mogę napisać złego słowa, jest świetną specjalistką i bardzo miłą osobą. Na pierwszej wizycie dokładnie mnie zbadała i postawiła diagnozę. Spokojnie wytłumaczyła naturę schorzenia i sposoby leczenia. Na drugiej wizycie przekonała mnie do rozpoczęcia leczenia i umówiliśmy się na zabieg w szpitalu na Szwajcarskiej. Po udanym zabiegu spotkaliśmy się jeszcze na trzech konsultacjach. Cóż mogę jeszcze dodać - z Mojego punktu widzenia to przemiła, sympatyczna, cierpliwa ...
Opinia dodana przez: Krzysztof
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Stomatolog
                                       lek. stom. Hanna Sobota

lek. stom. Hanna Sobota

Gabinet Stomatologiczny Hanna Sobota
J.Iwaszkiewicza 3
60-461 Poznań

Pani doktor i Jej zespół to bardzo dobry przykład podejścia do pacjenta .Fachowość, uprzejmość to cechy wyróżniające ten zespół . Pani doktor wytłumaczyła na pierwszym spotkaniu co należy zrobić z moim uzębieniem , jakimi etapami dojdzie do wspaniałego efektu i ile to mnie będzie kosztować. Polecam usługi Pani doktor jako super zadowolony pacjent.
Opinia dodana przez: Ryszard
                                       dr Bartosz Piasecki

dr Bartosz Piasecki

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Rozwoju i Psychoterapii "Poznać Siebie"
Kochanowskiego 17/3
61-896 Poznań

Pełne wsparcie - naprawdę czułam, że to "mój" terapeuta. Świetny, skuteczny - jak mi się wydaje - psycholog, a tak ogólnie fajny i dobry człowiek z ogromnym (specyficznym😉) poczuciem humoru i sporym dystansem do samego siebie. Ps - znak rozpoznawczy - fantazyjne skarpetki😄
Opinia dodana przez: Hanka
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Dermatolog
                                       lekarz Weronika Chorążyczewska

lekarz Weronika Chorążyczewska

Dermatolog

gabinet
Emilii Sczanieckiej
Poznań

Jestem po kilku poważnych operacjach i cóż - moje ciało szpecą naprawdę mało atrakcyjne blizny. Dla kobiety to naprawdę duży kłopot, nie czuję się komfortowo ani w stroju kąpielowym, ani tym bardziej przed mężem...Udalam się do doktor Chorązyczewskiej z polecenia i powiem szczerze, że naprawdę odżywam. Oczywiście to długi proces, blizny nie znikną w tydzień czy dwa, ale widzę zmiany i wierzę w efekty.
Opinia dodana przez: Marta Jaśkowiak
                                       mgr Aleksandra Stanek

mgr Aleksandra Stanek

Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania
ul. Jackowskiego 38/3
Poznań

Pani Ola to wspaniała osoba. Ciepła, sympatyczna, empatyczna a przy tym bardzo profesjonalna. Polecam jako coacha i psychologa. Chodziłam do Pani Oli kilka lat temu, pomagała mi wówczas uporać się z niską samooceną oraz stresem. Otworzyła mi oczy na wiele spraw i tematów, a po rozmowie z Nią czułam się naładowana pozytywną energią. Przygotowała mnie także na rozmowy w sprawie pracy, efekty były świetne.
Opinia dodana przez: Sandra
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Internista
                                       lek. med. Justyna Okupniak

lek. med. Justyna Okupniak

Internista, Dietetyk

Poznański Ośrodek specj. Usług
ul.serbska
61-696 Poznań

Wspaniała Pani doktor! Szkoda, że tak późno na Panią trafiłam. Życzę wszystkim by spotykali tylko takie osoby! Pani doktor wszystko wytlumaczy, nie faszeruje lekami. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Dagmara
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Internista
                                       lekarz Marek Poniżyński

lekarz Marek Poniżyński

Internista, Kardiolog

gabinet
Emilii Sczanieckiej
Poznań

Częstoskurcze to dolegliwość, która w mojej rodzinie dotyka połowę osób. U mnei jednak okazała się bardziej nasilona, zwłaszcza, gdy w moim zyciu pojawily sie stresy i szybsze tempo. Udałam się do doktora Poniżyśkiego i powiem szczerze, że jestem zachwycona nie tylko leczeniem ale i jego osobą :)
Opinia dodana przez: Weronika Jackowiak

lekarz Jakub Naczk

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Pan dr Jakub Naczk jest dobrym, kompetentnym, rzetelnym ortopedą. Zajmował się moimi zerwanym ścięgnem achillesa, operacja zgodnie z oczekiwaniami i już po kilku tygodniach od operacji mogłem normalnie chodzić, polecam. Odbiera tel i zawsze oddzwania a zdarzyło mi się mieć parę pytań :)
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Dermatolog estetyczny
                                       lek. med. Krzysztof Łuksza

lek. med. Krzysztof Łuksza

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Biogenica Klinika Piękna
Plewiska, Grunwaldzka 519 B/C lok. 2
62-064 Poznań

Pan doktor to wyjątkowa osoba. Jedyny chyba tak kompetentny lekarz. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Potrafi spojrzeć na pacjenta jako całość, a nie tylko wypełniać po 1 zmarszcze i kroić za wszystko. Po wizytach u innych wyglądałam jak napompowana lala. Teraz wyglądam młodo i naturalnie. W ostatnim roku doktor zaplanował cały cykl zabiegów odmładzających. Wyglądam 10 lat mniej i nie muszę już się kryć pod makijażem. Uczciwie i ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Agnieszka Szymczak-Biały

Przychodnia Wielospecjalistyczna
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

Zaczęłam chodzić do Pani doktor, kiedy zaszłam w ciążę i polecam każdemu. Wyrozumiała, cierpliwa, z ogromną wiedzą - rzeczowo odpowiada na każde pytanie. Bardzo delikatna, więc badania praktycznie bezbolesne.
Opinia dodana przez: Marta
                                       mgr Agnieszka Nowogrodzka

mgr Agnieszka Nowogrodzka

Pracownia Psychologiczna Żagle
ul. Kochanowskiego 17a
Poznań

Polecam gorąco, bardzo pomogła mojej córce w okresie dojrzewania ( kłopoty z akceptacją, zaburzenia odżywiania, problemy z nauką). Pomimo oporów córki przed wizytą u psychologa dotarła do niej i przeprowadziła przez ten trudny czas całą naszą rodzinę. Dziś córka jest pewna siebie, asertywna i radzi sobie sama z większością problemów. Najlepsza inwestycja jaką poczyniłam ;)
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Wenerolog
                                       lek. med. Aleksandra Szewczyk

lek. med. Aleksandra Szewczyk

Wenerolog, Dermatolog

Lekarz. Prywatne gabinety lekarskie
ul. Emilii Sczanieckiej 1a/24, 60-215 Poznań
Poznań

bardzo dobry i sympatyczny dermatolog, spostrzegawczy i skrupulatny. Diagnoza i leczenie na piątkę ;)
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Mikołaj Biłusiak

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Lekarz miły,obrze zdiagnozowany problem po przepisaniu leków ból minął. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora Mikołaja
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Ewa Kalinowska-Podwika

Rehabilitant

Centrum Medicover Plac Andersa
Plac Andersa 5
61-894 Poznań

Polecam. Profesjonalna i skuteczna. Uprzejma i miła. Pomogła stanąć na nogi.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Aleksander Koch

Centrum Medicover Malta
Abpa. A. Baraniaka 88
61-131 Poznań

Kompetentny lekarz. Uprzejmy. Rozwiewający wątpliwości rodziców. Super porozumiał się z 6 latkiem - wielu lekarzom brakuje tej umiejętności.
Opinia dodana przez: Dominika
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Dietetyk
                                       mgr Sławomir Kula

mgr Sławomir Kula

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna Świat Odżywiania
Osiedle Na Murawie 5B/2
Poznań

Super Dietetyk polecam Pana Sławomira. Chodzę od maja i widać efekty współpracy co bardzo mnie cieszy i motywuje
Opinia dodana przez: Arleta