lekarz Joanna Banaś

Pediatra

Chcialabym by kazdy lekarz mial taka wiedzę jak pani doktor. Podejscie do dzieci profesjonalne. Uratowała nas juz kilka razy. Polecam z czystym sumieniem

Najlepszy lekarz pediatra i alergolog-pomaga nie tylko moim dzieciom ale i mi,zawsze dobierze z wielka troska i sercem lekarstwa ktore pomoga.Bardzo sie ciesze ze jest taka pani doktor.Dziekujemy!

najlepszy pediatra jakiego znam.przemiła,fachowa z ogromną wiedzą.lekarz z powołania.polecam wszystkim.

nie ma słów wdzięczności dla pani doktor,wspaniały lekarz,cudowny człowiek o wielkim sercu,nie znam lepszego lekarza w Sieradzu od pani doktor,tylko można ją podziwiać za ogrom serca które wkłada w swoją prace,dziekujemy że pani jest.

Wspaniała Pani doktor,pomogła córce już pierwsza wizyta,trafna diagnoza i skuteczne leczenie.polecam wszystkim to najlepszy lekarz jakiego spotkałam.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Sieradz"?

Spychalskiego 1

ulica Jana Pawła II 52/122B