lekarz Joanna Banaś

Pediatra

Chcialabym by kazdy lekarz mial taka wiedzę jak pani doktor. Podejscie do dzieci profesjonalne. Uratowała nas juz kilka razy. Polecam z czystym sumieniem

Najlepszy lekarz pediatra i alergolog-pomaga nie tylko moim dzieciom ale i mi,zawsze dobierze z wielka troska i sercem lekarstwa ktore pomoga.Bardzo sie ciesze ze jest taka pani doktor.Dziekujemy!

Pani doktor jest najlepszym lekarzem jakiego w życiu spotkałam. Leczy się u niej moje dziecko i ja. Po kilku miesiącach chodzenia od lekarza do lekarza trafiliśmy do pani dr i ona wreszcie pomogła naszemu dziecku. Jesteśmy w stałym kontakcie. Pani dr dokładnie objaśnia przebieg leczenia. Odpowiada na każdy telefon. Przede wszystkim jest stale na bieżąco jeśli chodzi o jakiekolwiek nowości leczenia (udziały w sympozjach). Jest to jedyny lekarz do którego mam tak ogromne zaufanie.

Wspaniały lekarz i cudowna kobieta.Ma mnóstwo cierpliwości i doskonałe podejście do dzieci.Poświęca dużo czasu,rodzic wychodząc z gabinetu dokładnie wie,co dolega jego dziecku i jak ma postępować.Wszystkim znajomym polecam wizyty u tej Pani i wszyscy są mile zaskoczeni.Pani Doktor jest profesjonalna pod każdym względem.Dziękujemy

Dawno nie spotkałam się z takim wspaniałym lekarzem. Fachowa, konkretna,doskonale przygotowana do pracy, cierpliwa, wyrozumiała i niezwykle sympatyczna. W prosty sposób i wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie pytania dotyczące moich dzieciaczków i ani troszkę nie okazywała zniecierpliwienia. Dokładnie zbadała dzieci, przeanalizowała wyniki badań i pomogła wybrać dalszą drogę żywienia maluchów. Szczerze polecam i życzę nam wszystkim więcej takich prawdziwych lekarzy ;)

nie ma słów wdzięczności dla pani doktor,wspaniały lekarz,cudowny człowiek o wielkim sercu,nie znam lepszego lekarza w Sieradzu od pani doktor,tylko można ją podziwiać za ogrom serca które wkłada w swoją prace,dziekujemy że pani jest.

Pani Doktor - to właściwa osoba na właściwym miejscu. Jest wspaniałym fachowcem, posiada ogromną wiedzę w dziedzinie pediatrii, poprzez to mam do niej całkowite zaufanie. Dodatkowo jest przemiłą osobą, którą dzieci i rodzice darzą sympatią. Polecam i poleciłabym ją każdym rodzicom chorujących dzieci. Do tej pory choroba moich dzieci to był dla mnie strach, ponieważ nie miałam zaufania do lekarzy teraz jestem spokojna.

Cudowny lekarz, cudowny człowiek. Anielskie podejście do dzieci i rodziców. Lata chodzenia od lekarza do lekarza, bez rezultatów. U Pani doktor parę wizyt i widać dużą poprawę!!! Pozdrowienia od Dominika z rodzicami

Pozdrowienia od Dominika z rodzicami

Pani doktor jest jedynym lekarzem, do którego mam tak duże zaufanie. Nigdy nie odmówiła mi porady, zna swoich pacjentów bez zaglądania w kartę.Leczyłam u niej moje dzieci w przychodni i również prywatnie. Mimo, że nie mieszkam już w Sieradzu i dzieci moje są juz prawie dorosłe,w nagłych przypadkach (dot. alergii), jeśli nie mam się do kogo zwrócić dzwonię do niej i wiem, że mi pomoże. Wiem, że swoją wiedzę medyczną cały czas poszerza. Zawsze bardzo wysoko ją oceniałam.

Wspaniała Pani doktor,pomogła córce już pierwsza wizyta,trafna diagnoza i skuteczne leczenie.polecam wszystkim to najlepszy lekarz jakiego spotkałam.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Sieradz"?

Spychalskiego 1

ulica Jana Pawła II 52/122B