Pediatra Sieradz

lekarz Joanna Banaś

prywatny gabinet lekarski tel 601288187
Reymonta 45
98-200 Sieradz

Chcialabym by kazdy lekarz mial taka wiedzę jak pani doktor. Podejscie do dzieci profesjonalne. Uratowała nas juz kilka razy. Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Elżbieta Majdańska-Mróz

Paderewskiego 13 lok. 16
98-200 Sieradz

Bardzo miła i uprzejma doktor. Dokładnie i skrupulatnie pyta pacjenta a następnie bada i wystawia trafna diagnozę. Byłem u wielu lekarzy ale dr Majdańska-Mróz jest lekarzem naprawdę takim że mogę Ją polecać !!!
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Genowefa Szkudlarek

Lekarz rodzinny, Neonatolog

Przychodnia
Aleja Pokoju 7
98-200 Sieradz

Super Pani doktor, świetny fachowiec, miły człowiek, polecam wszystkim chorym i życzę każdemu takiego lekarza dla dziecka jak i dla rodziny.

lekarz Ewa Oset

ulica Jana Pawła II 52/122B
98-200 Sieradz

Nie ma słów, żeby opisać Panią Doktor. Gdyby każdy lekarz był jak Pani Doktor Oset , polska służba zdrowa byłaby cudowna. Dr Ewa Oset to lekarz z powołania, sumienny , przyjmując dzieci bada ich staranie , nie byleby szybciej.... jednym słowem anioł nie człowiek ! :)
Opinia dodana przez: Anoonim

lekarz Grażyna Rybczyńska

Spychalskiego 1
98-200 Sieradz

Również chciałabym podziękować za pomoc i opiekę nad moimi dziećmi. Dwoje z nich już leczyła pani doktor w Oddziale Szpitalnym. Wyrazy szacunku.

lekarz Maria Szymczak

Spychalskiego 1
98-200 Sieradz

Godna polecenia w 100% miła,kompetentna-odpowiednio stawia diagnozę,bardzo tania i leki dobiera niedrogie.
Opinia dodana przez: Karolina

X Tobiasz

Medicus

98-200 Sieradz

do tej pory myślałam że to dobry kompetentny lekarz po dzisiejszej wizycie gdzie mojemu synkowi został zerwany napletek mały gorączkuje , siusiaczek jest spuchnięty , płacze serce pęka ... To nie jest kompetentne podejście . Po badaniu pani doktor powiedziała "no trudno już się stało ..."

Joanna Kozanecka

Pediatra

amodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu - Szpital

Sieradz

Gorąco polecam Panią Doktor wszystkim mamom z małymi dziećmi za fachowość, rzetelność trafne stawianie diagnozy oraz dokładne wytłumaczenie !!! Czego wielu lekarzom brakuje. Byłam bardzo dokładnie poinformowana o stanie mojego dziecka, o przyczynach choroby i w jaki sposób zapobiegać i leczyć moją córeczkę. Pozdrawiam i życzę wszystkim tak wspaniałego lekarza
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Ewa Krajewska-Król

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia
Bohaterów Września 6/G
98-200 Sieradz

Najlepszy lekarz w Sieradzu. Mogę polecić każdemu. Pani doktor ma doskonałą wiedzę, ma doskonałe podejście do dzieci, nastolatków i ich rodziców. Również dorośli chwalą panią doktor. Polecam każdemu

lekarz Krzysztof Dębowski

Generała Sikorskiego 8/6
98-200 Sieradz

Witam z moim synkiem Filipkiem właśnie opuściliśmy oddział pediatryczny , Pan dr Dębowski super lekarz, wspaniałe podejście do dzieci, uśmiechnięty. Polecam każdemu ,nie przejdzie obojętnie obok pacjenta.
Opinia dodana przez: Dagmara M.

Pediatrzy w mieście Sieradz