Joanna Ciszewska-Tabora

Endokrynolog, Internista

Gdy bylam u pani doktor z moja tarczyca, prywatnie, powiedziala ze moze mi dac tylko leki ziolowe na uspokojenie, poniewaz wyniki tsh mam dobre i nie ma komorek rakowych. A drugiego grudnia ide na operacje ( nie w opolu) .... Bylam u innego lekarza bo okazalo sie ze guzki rosna do srodka i mnie juz dusza..... kkazdemu odradzam ta doktorke. Obeszla sie ze mna jak z malolata. Mam przykre doswiadczenie.

Pani Doktor od pierwszej chwili jest osobą miłą i przyjazną na czym mi również zależało.Po przeanalizowaniu mojego przypadku dokładnie wytłumaczyła mi na czym będzie przebiegać leczenie, zleciła również dodatkowe badania, które potwierdziły jej wcześniejsze przypuszczenia i od razu rozpoczęła leczenie. Po ok 3 miesiącach moje wyniki ustabilizowały się. Leczę się ponad 1,5 roku u Pani Doktor i wyniki mam książkowe, teraz tylko przychodzę co ok pół roku na kontrolę. Wiem, że kiedy będę planować ciążę muszę być pod stałą kontrolą endokrynologa lecz mimo wszystkich obaw wiem również,że Pani Doktor poprowadzi moją ciążę w bardzo profesjonalny sposób. Szczerze polecam.

Leczę się u p. doktor od początku. Ponad 2 lata temu wyniki wykazały nadczynność tarczycy. Bardzo dobre leczenie rozpoczęła mama pani doktor a później ona. Jestem naprawdę bardzo jej wdzięczna za poprowadzenie mnie przez ten okres. Teraz jestem bez leków, badania mam świetne, czuję się dobrze. Miła, kompetentna osoba, tłumacząca wszystko po kolei i rozwiewająca obawy, które narosły w mojej głowie. Godna polecenia.

Do Pani Doktor zgłosiłam się prywatnie. Gdy okazało się, że leczenie będzie długotrwałe i kosztowne Pani Doktor skierowała mnie na wizyty z NFZ - wielki plus. Przypadek konsultowała z innymi lekarzami i w razie niepowodzenia jej diagnozy i leczenia była wysłać do specjalistów. Mam do niej ogromne zaufanie i poleciłabym każdemu.

świetny fachowiec zna się na swojej profesji,wyprowadza mnie z ciężkiej niedoczynności tarczycy z rewelacyjnym skutkiem. HS

Odwiedziłam Panią doktor, ponieważ skończyły mi się leki (a moja endokrynolog była akurat niedostepna) i chciałam poznać jej zdanie jak długo jeszcze je mam przyjmować i ewentualnie żeby wypisała mi leki... Pani doktor wysłauchała mnie a potem zaczeła opowiadac to co jej przed chwila powiedziałam o mojej chorobie... czxeyli nic konkretnego sie nie dowiedziałam, nawet mnie nie dotknęła a o usg nawet nie wspomne... wypisała recepte i skasowała 100zł! a innych kasuje 80zł! więc nie wiem o co chodzi?! wiec niezła kasa jak za wydanie recepty! powiedziała, ze badania najlepiej robic w Opolu bo w mojej miejscowosci sa mało wiarygodne... jasne....zdecydowanie NIE POLECAM!!!

Polecam jak najbardziej! Bardzo miła Pani dla pacjentów, i naprawdę aż chce się ufać takiemu lekarzowi! POLECAM! A przede wszystkim szybkie terminy przyjmowania! U innych kolejki po 3 miesiące, a tutaj wizyta z dnia na dzień.

Bardzo dobry fachowiec,miła i życzliwa,poświęca pacjentowi dużo czasu, uwagi i serca, gorąco polecam

Byłam leczona w p. doktor krótko. Robiła mi badanie USG i wg niej nie było żadnych guzów ani wola. A okazało się że mam duże wole zamostkowe i guzy. W wyniku leczenia prez p. doktor nastąpiły komlikacje, skutki uboczne . Dobrze że w międzyczasie zmieniłam lekarza, bo nie wiem jak by sie to skończyło.

Pani Doktor godna polecenia. Pomogła mi się wyleczyć i urodzić zdrowego dzidziusia. Bardzo miła i uprzejma, zawsze uśmiechnięta. Potrafi porozmawiać, wysłuchać no i wyleczyć...