dr Joanna Dąbrowska-Juszczakdr Joanna Dąbrowska-Juszczak - zdjęcie profilowe

dr Joanna Dąbrowska-Juszczak

Medycyna estetyczna

Dyplomowany i Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej.

Dyplomowany i Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej.
Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu (1996 r.), jedyną w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie i Union Internationale de Medicine Esthetique, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej. Absolwentka Podyplomowych Studiów dla Lekarzy „Kosmetologia w Medycynie". Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, World Society Interdisciplinary An...

Panią Doktor polecam wszystkim, a szczególnie osobom takim, jak ja, które panicznie boją się każdego zabiegu ;) Od dłuższego czasu moje odbicie w lustrze nie napawało mnie optymizmem, więc po na prawdę głębokim zastanowieniu zdecydowałam się na wypełnienie zmarszczek kwasem hialurowym. Efekty przeszły moje najsmielsze oczekiwania!:) Polecam wszystkim niezdecydowanym, Pani doktor to certyfikowany specjalista, któremu mozna zaufac;)

Do pani dr trafiłam z polecenia koleżanki, która chodzi do niej od dawna. Bardzo się bałam, bo to był mój pierwszy raz, ale jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. pani dr wszystko mi wytlumaczyla i zrobiła zabieg po którym wygladalam kilka lat młodziej, to były nitki z kwasu hialuronowego. Potem byłam na kontroli, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Bylam zaskoczona ze takie zabiegi daja takie dobre efekty, ale to pewnie zalezy od lekarza który je wykonuje.

Pani doktor świetna! delikatna, subtelna i rzeczowa! fachowiec z certyfikatem medycyny estetycznej! super że do niej trafiłam i ona mi pomagała! wiele jej zawdzięczam

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić wszystkim paniom, zwłaszcza tym ostrożnym. Pani doktor bardzo rzeczowo i w przystępny sposób objaśnia wątpliwości. Przestrzegane są wszelkie zasady higieny. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i wszystkim polecam botox, bo efekty są szybkie i niesamowite!

Wykonuje zabiegi u pani doktor od dawna i zawsze jestem zadowolona. Ostatnio robiłam mezoterapię pod oczy- efekt rozjaśnione cienie i zmniejszone doły. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Warszawa"?

dr
Agnieszka Bliżanowska