dr n. med. Joanna Dąbrowska

1,8
1,9
1,8
1,7

Lekarz jakich mało! Bardzo miła, dokładna i co najważniejsze urocza dla dzieci. Przebadała dokładnie dziecko, wytłumaczyła bardzo dokładnie jak postępować by było dobrze dla dziecka. Ja osobiście bardzo polecam. Mało jest takich lekarzy z powołaniem.

Do Pani dr zgłosiliśmy się z 9 miesięczną córcią, którą przez ostatnie pół roku oglądało dwóch innych neurologów i każdy miał dwie skrajne opinie - jeden kazał dać dziecku rozwijać się w swoim tempie, drugi kazał rehabilitować pod względem asymetrii i wzmożonego napięcia mięśniowego. Pani dr przede wszystkim wytłumaczyła nam wszelkie nasze wątpliwości, począwszy od szczegółowego opisu wyniku USG przezciemiączkowego (nikt wcześniej nam nie wyjaśnił tego tak wzorowo jak ta lekarka!), a skończywszy na ocenie dotychczasowej fizjoterapii. Genialne podejście do dziecka, bardzo wyrozumiałe dla rodzica - nie straszy, wyjaśnia i ...

Pani dr przede wszystkim wytłumaczyła nam wszelkie nasze wątpliwości, począwszy od szczegółowego opisu wyniku USG przezciemiączkowego (nikt wcześniej nam nie wyjaśnił tego tak wzorowo jak ta lekarka!), a skończywszy na ocenie dotychczasowej fizjoterapii. Genialne podejście do dziecka, bardzo wyrozumiałe dla rodzica - nie straszy, wyjaśnia i odpowiada wyczerpująco na pytania. Polecamy z całego serca i jeśli kiedykolwiek przyjdzie nam jeszcze odwiedzić neurologa dziecięcego, to będzie to nasz pierwszy wybór

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem oraz człowiekiem. Byłyśmy nie raz z córką na wizycie i każdorazowo jesteśmy bardzo zadowolone.Wizyta trwa około 30 min, Pani doktor wysłychuje i odpowiada na wszystkie pytania i przede wszystkim leczy i to skutecznie! Moja córeczka jest coraz bardziej samodzielna w swoich ruchach i dążymy razem Panią doktor do celu! Dziękujęmy z całego serca!

Bardzo bardzo słaby lekarz. Zasiada w komisji orzekającej niepełnosprawność w Białymstoku. Osoba zupełnie niekompetentna wypowiada się na temat alergii i astmy. Wywiad oraz zbadanie dziecka pani doktor pozostawiło wiele do życzenia. Nie polecam. Chyba ze kompetencje pani doktor rozwijają się jak ktoś szepnie słówko pod stołem.

Pani dr stanowczo minęła się z powołaniem, najgorszy lekarz z jakim miałam styczność. Jest bardzo niemiła osoba

Bardzo niemiła i nieuprzejma pani. Nie tłumaczy choroby, nie robi praktycznie nic w kierunku pomocy dla pacjenta. Odradzam!

Bardzo rzetelny, zaangażowany lekarz. Wspaniale zajęła się moim dzieckiem. Polecam wszystkim/ Dziękuję Pani Doktor! :)

NIE POLECAM!!!!!! jest nie uprzejma, to mało powiedziane, gdy byłam na wizycie napisała że mnie tam nie było i że nie odebrałam wyników, wcześniejszych badań!!!! Nie rozumiem postępowania takiej osoby i o co jej chodzi!!!!jestem rozczarowana i jest mi naprawdę przykro że lekarz dopuszcza się takiego zachowania.

MATKO BOSKA BROŃ ŻEBYŚCIE TRAFILI DO TEJ PANI.ONA TAM ZE SWOIM PERSONELEM ŻYJE JESZCZE W KOMUNIE.MYSLI ŻE TO PACJENCI SĄ DLA NIEJ A NIE ONA DLA PACJĘTÓW.CO DO JEJ OSOBY BARK SŁÓW.NIIGDY WIĘCEJ.

Brak mi słów aby opisać nerw jaki mnie trafił po wizycie u doktor Dąbrowskiej z moim dzieckiem. Omijajcie szerokim łukiem.