Lekarze Katowice

Doświadczony lekarz o dużej wiedzy. Do tego miły i uprzejmy. Podczas wizyty poświęca pacjentowi duzo czasu. Polecam!
Opinia dodana przez: Zofia

Andrzej Naglak

MSWiA
Głowackiego 10
42-052 Katowice

Właśnie jestem po operacji tarczycy. Szpital, w którym pracuje pan doktor to miejsce godne polecenia. Całej ekipie serdecznie dziękuję za wspaniałą opiekę, przemiłą atmosferę i profesjonalne podejście do pacjentów, a Panu Doktorowi Naglakowi i jego zespołowi towarzyszącemu przy opetacji dziękuję szczególnie za poczucie humoru i doskonale wykonaną robotę.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Tomasz Marek

Gastroenterolog

Centralny Szpital Kliniczny
Katowice

W centrum Klinicznym w Katowicach na oddz. Gastroenterologii leczę się od 2017r. Wielokrotnie miałam opaskowane żylaki przełyku,a ostatnio podklejane żylaki żoładka. Muszę dodać że borykam się z bardzo poważnym schorzeniem i gdyby nie fachowa pomoc, której doświadczam od całego personelu placówki mogłoby mnie nie być już wśród żyjących. Dlatego tą drogą pragnę serdecznie podziękować i przekazać że jesteście Państwo wspaniałym zespołem, szalenie dobrze wyszkolonym i kompetentnym, dającym z siebie wszystko. ...
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Agnieszka Papierniak

Prywatne Centrum Medyczne NZOZ
ulica Kotlarza 6
40-139 Katowice

Moje problemy z widzeniem pojawiły się po ponad 10 latach noszenia soczewek, m.in. zaczął się tworzyć rozmazany obraz. Z racji tego trafiłam do Szpitala Okulistycznego, gdzie lekarze kazali odłożyć soczewki całkowicie (czego nie mogłam przeżyć, bo okularów nie lubiałam). Mus to mus, okulary musiały być na nosie 😢 Na kontrolę trafiłam zupełnie przez przypadek do dr Agnieszki Papierniak. To Pani Doktor tak naprawdę pokierowała moim leczeniem, a przede wszystkim powalczyła ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Aleksander Ilski

Sobańskiego 95
40-663 Katowice

Wspaniały lekarz. Byliśmy u niego z mężem na badaniach prenatalnych. Wszystko wyjaśniał, wszystko dokładnie pokazywał. Dawno nie miałam styczności z tak profesjonalnym podejściem w stosunku do mnie, jak i do męża. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Kinga

dr Piotr Szymik

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Jestem niezwykle wdzięczna Panu doktorowi za Jego profesjonalizm w podejmowaniu trafnej diagnozy i decyzji o dalszym leczeniu . Poświęca on wiele uwagi pacjentom /opinia usłyszana od innych pacjentów /...Sama tego doświadczam przy każdej wizycie . Niezwykle ciepły , empatyczny lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej . Poświęca wiele uwagi na rozmowę z pacjentem i słucha pacjenta z atiencją . Nikogo nie lekceweważy , chętnie pomaga , nie odsyła pacjentów , ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Grzegorz Musiał

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Profesjonalizm, zaangażowanie, uprzejmość Te trzy cechy skrótowo obrazują podejście lekarza P. G. Musiała do mnie jako pacjenta podczas pobytu na SOR w Cieszynie Dziękuję !!!
Opinia dodana przez: Rudolf

lekarz Sławomir Szczuka

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Świetny lekarz! Kompetentny i rzeczowy ale też uśmiechnięty i z poczuciem humoru. Wizyty u niego są, pomimo profesji pana doktora, ogromną przyjemnością. Szczerze polecam każdemu!!!
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Dagmara Tucholska

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
40-074 Katowice

Jest świetna. Prowadziła moją ciążę na nfz. Nie raz się zdarzało że siedziała po godzinach przyjmując pacjentki. Pomimo dużej kolejki każdej ciężarnej poświęcała odpowiednią ilość czasu. Robi bardzo dokładnie badania, zleca również sporo badań. Jak tylko jest podejrzenie czekogolwiek z poza jej dziedziny co może negatywnie wpłynąć na ciężarną od razu daje skierowanie do specjalisty. Troszczy się o pacjentki. Wysłała mnie w odpowiednim momencie na l4 za co jest jej ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Marcin Sadłocha

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Leopolda Markiefki 87
40-211 Katowice

Fenomenalny lekarz, nadzwyczaj opanowany, otwarty i rzeczowy. Absolutnie profesjonalny w każdym aspekcie opieki nad pacjentką. Po pierwszej ciąży trafiłam do Pana doktora i teraz prowadzi moją druga ciąże. Zawsze chętny do pomocy, nigdy nie daje odczuć swojego zmęczenia mimo że przyjmuje po dyżurze, zawsze wysłucha i uspokoi.

lekarz Barbara Gerber

Cienista 5
40-779 Katowice

Pani dr. Gerber jest najlepszym lekarzem jakiego miałam do tej pory - ciepła, grzeczna, wyrozumiała a w dodatku chętnie służy poradą. Do każdej pacjentki podchodzi profesjonalnie i rzeczowo. Bardzo polecam

dr n. med. Ewa Uszok-Gaweł

Anestezjolog

Centralny Szpital Kliniczny
Katowice

Chylę czoła przed ogromem wiedzy i doświadczenia. Doktor Ewa niezwykłą życzliwością pomaga zapomnieć o strachu. Wspaniale nawiązuje kontakt z pacjentem. Poznanie tak cudownej osoby to prawdziwy zaszczyt. Życzę pani doktor wszystkiego co dobre i piękne. Nieustająco ! Pozdrawiam i otulam serdecznością. Wiktoria
Opinia dodana przez: Wiktoria

lek. dent. Piotr Wienzek

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Krasińskiego 25a 101, Katowice
40-019 Katowice

Profesjonalista w kazdym calu swojej pracy. Miałem wielu stomatologów ale dr. Piotr bije ich wszystkich na głowę :-) wzór do naśladowania!
Opinia dodana przez: Radosław

Witold Borkowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ulica Słoneczna 65/17
40-136 Katowice

Super stomatolog! Odkąd do niego chodzimy wizja wizyty przestała być koszmarem. Podczas leczenia tworzy przyjazną swobodną atmosferę i człowiek przestaje się bać. Zawsze cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania. Profesjonalny i dokładny. Nigdy się nie zawiodłam i gorąco polecam go wszystkim poszukującym świetnego stomatologa.
Opinia dodana przez: Ula

dr n. med. Roman Wazowski

Pediatra, Wizyty domowe

Katowice

Bardzo dobry lekarz, zawsze trafiona diagnoza, ma fantastyczne podejście do dzieci. Spokojnie i cierpliwie tłumaczy i potrafi uspokoić nawet najbardziej zdenerwowanego rodzica :) polecam pana Romana z całego serca!
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Maria Kampa-Gałązka

Ossowskiego 24a lok. 1
40-843 Katowice

Do Pani dr. Gałązki chodzę ze swoimi dziećmi od kilku lat. Zawsze stawia trafną diagnozę, jest uprzejma i ma świetne podejscie do dzieci. POLECAM

lek. dent. Aleksander Grychtol

pl. Wolności 3/5
40-078 Katowice

Od lat jest moim stomatologiem. Najlepszy w swoim fachu. Nie spieszy się, jest dokładny i skrupulatny. W ostatnim czasie może trochę poszedł w stronę komercji i wciska tzw. profilaktykę za zbyt duże pieniądze..Szkoda, ale i tak jest the best!!

lekarz Barbara Wieczorek

Logopeda dziecięcy

gabinet
Katowice

Do p. Wieczorek trafiłam z polecenia. Jestem zadowolona i polecam Ją innym z czysty sumieniem.

Franciszek Kokot

Endokrynolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mieleckiego
40-027 Katowice

W 1988 roku jako 15 letni chłopak chorowałem na nerki, pan profesor uratował mi życie za co chciałem gorąco podziękować, obecnie mam 45 lat i od tamtego czasu nie miałem żadnych problemów z nerkami. pozdrawiam
Opinia dodana przez: tomasz

lekarz Radosław Norman

Neurolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Lekarz z powołania, kompetentny, z cierpliwością wysłucha pacjenta, stawia dobre diagnozy i umie wyleczyć chorobę. Jestem wdzięczna panu doktorowi za wyleczenie mnie z poważnej choroby. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Dorota