lekarz Joanna Gładczak

Ja również nie rozumiem skrajnie negatywnych opinii. Trafiłam do pani doktor po przeprowadzce do Tychów całkiem przypadkiem i uważam, że to był naprawdę dobry przypadek, ponieważ nigdy w życiu nie miałam tak kompetentnego lekarza pierwszego kontaktu. Pani doktor zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania i przede wszystkim pacjent na wizycie czuję się po prostu dobrze i komfortowo. Pani doktor w tym roku wyprowadziła mnie z bardzo poważnego zapalenia płuc i mimo, że lekarz w szpitalu dobrał mi złe leki i stan zdrowia się pogorszył, pani doktor wprowadziła takie leki ...

Pani doktor w tym roku wyprowadziła mnie z bardzo poważnego zapalenia płuc i mimo, że lekarz w szpitalu dobrał mi złe leki i stan zdrowia się pogorszył, pani doktor wprowadziła takie leki które naprawdę poprawiły mój stan zdrowia i co najważniejsze podczas całego leczenia miałam poczucie że pani doktor naprawdę przejęła się moją chorobą i zrobiła wszystko żeby z tego zapalenia płuc udało mi się wyjść.
Jeżeli jesteś ostatnim pacjentem w dniu kiedy miało się ich 50 i pani doktor nadal poświęca ci uwagę w 100% to uważam że po prostu trafiło się na dobrego lekarza.

Dziwnie czyta się tak skrajnie negatywne opinie. Jestem od kilku lat stałym pacjentem pani doktor. Zawsze gdy przychodzę zostaje udzielona mi odpowiednia, fachowa i zgodna z aktualną wiedzą, medyczną pomoc. Nigdy nie ma żadnego problemu. Zawsze również można porozmawiać na różne przyziemne tematy, pani doktor poświęca wystarczająco czasu. Z całego serca polecam. Taki mały aplel do osób negatywnie nastawionych : jeśli leczycie się u Wujka gogle i prezesa zięby a potem przychodzicie do lekarza i ,,nie zgadza Wam się wiedza" to nie przychodzie drugi raz. Przynajmniej będzie mniejsza kolejka...pozdro

jest to lekarz, który potrafi powiedzieć do pacjenta "proszę do mnie nie rejestrować" i nie odpowiada na "do widzenia". takie zachowanie nie tylko sugeruje olbrzymią niekompetencję bo ktoś po prostu nie zna się na leczeniu ale świadzcy też o zwykłym chamstwie i braku szacunku do "klienta".

Zetknęłam sie z panią dr na oddziale geriatrii w szpitalu w Tychach gdzie diagnozowała moją ciocie .Po stwierdzeniu nowotworu pani dr bardzo cierpliwie i ciepło wyjasniła mi co i jak a następnie była bardzo pomocna w szybkim załatwieniu miejsca na oddziale tzw hospicyjnym w innym szpitalu.Panią doktor cechuje ciepło i kompetencja oraz ludzkie podejscie do pacjenta .Byłam bardzo mile zaskoczona życzliwoscia nie tylko pani doktor ale również pani ordynator oraz całego presonelu tego oddziału .

może i miła ale na tym koniec. wyjątkowo niekomptemtna i niedouczona lekarka. wyszczekana na portalu internetowym abczdrowie.pl ale w gabinecie nie potrafi zinterpretować wyniku badania. jak się pisze w internecie odpowiedzi dla osób, z którymi nie ma się bezpośredniego kontaktu i można korzystać z literatury to jest zupełnie coś innego kiedy trzeba "na żywo" w gabinecie odpoeidzieć co oznacza wynik. dodatkowo, na portalu interntowym podaje fałszywe informację, iż jest "specjalistą chrób wewnętrznych" podczas gdy nie posiada żadnej specjalizacji. po prostu bezceremonialnie oszukuje klientów. nie potrafi sobie poradzić z najprostszymi chorobami. z przeziębienia jej wychodzi, że to alergia. o trudniejszych chorobach nie warto nawet próbować z nią rozmawiać. lekarka nie zna również przepisów prawa ani nie zaznajamia się na bieżaco z informacjami w zakresie organizacji służby zdrowia, chociażby na stronach internetowych. sama nie potrafi skierować na żadne badanie, ale potrafi odpowiedzieć głupkowatym stwierdzeniem, że jak się do niej przyjdzie prywatnie to mogłaby zlecić więcej badań. kiedy nie potrafi poradzić sobie z leczeniem bezceremonialnie odmawia leczenia.
kilkakrotnie dała się złapać na nieznajomości leków zarówno tych na receptę jak i bez.
podsumowując, wszystkim którzy chcieliby się u niej leczyć gorąco odradzam. dziękuję, że "pani doktor" otworzyła mi tak szybko oczy na swoją niekompetencję.