Internista Tychy

Gastrolog, Internista

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Paprocany, Tychy

Koszmar, koszmar i jeszcze raz koszmar. Pan doktor wie wszystko o wszystkim, ale nie na temat tego o czym powinien porozmawiać z chorym pacjentem na wizycie. Kiedy zapytałam o refundację bardzo drogiego leku dowiedziałam się wszystkiego o przepisach w Polsce, ale ani słowa na temat własnej choroby. Usłyszałam nawet pytanie, czy zapłacę Panu za cztery opony do samochodu, które kosztują go 6 tysięcy. To sobie Państwo wyobraźcie jakim samochodem doktor ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Krzysztof Dyrbuś

Kardiolog, Internista

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Pasaż Europejski 8/1
43-100 Tychy

Bezinteresowny, oddany pacjentowi człowiek. Profesjonalista z humorem. Wiedza i umiejętności manualne na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam. Mnie przywrócił do normalnego życia, a już się żegnałem.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Jacek Szkarłat

USG, Internista

Zawiść, Tychy

Pan Jacek Szkarłat jako lekarz nie ma w sobie absolutnie żadnej widocznej empatii w kierunku pacjenta. Widać za to bardzo wysokie mniemanie o sobie i pyszność. To Bufon a nie lekarz i nie powinien mieć kontaktu z chorymi ludźmi. A jednak Pan Jacek pełni dyżury na SOR w szpitalu w Jaworznie. Nie życzę Państwu kontaktu z tym człowiekiem. Przywieźli mnie na SOR z silnym bólem w klatce piersiowej, ledwo się ...
Opinia dodana przez: Krzysztof Kwapień

lekarz Marek Owczarek

Internista

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Świetny lekarz: rewelacyjne podejście do pacjenta, otwartość, ciepliwie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania, kompetentny, nie pogania - poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu, bardzo uprzejmy, uśmiechnięty, z poczuciem humoru, ciekawy klimat w gabinecie (auta). Chciałabm, żebym w każdej specjaizacji mogła trafić na takiego lekarza. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Anna B.

lekarz Anna Piekarz

Internista, Ginekolog

NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy

Do pani ginekolog chodzę dopiero od tygodnia prywatnie na Żelaznej 1. Widać miałam szczęście, gdyż nie znałam opinii o tej pani i jest to pierwsza pani ginekolog do której chciałam chodzić systematycznie. Nie śpieszy się, widać, że podchodzi do sprawy poważnie. Niestety minusem jest może tylko koszt wizyty. Pierwsza 180 zł (bez cytologii), ale następna już po 80 zł. POLECAM:)

dr n. med. Maciej Finik

Kardiolog, Internista

ulica Armii Krajowej 3
43100 Tychy

Bardzo niemily lekarz jego podejście do pacjenta karygodne. Nic nie tłumaczy i ma pretensje że się do niego przyszlo.

dr n. med. Urszula Polanowicz

Internista, Alergolog

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Pani doktor jest naprawdę niesamowita. Ma wspaniałe podejście po pacjenta, niesamowitą wiedzę i doświadczenie i nigdy jeszcze żaden lekarz nie przeprowadził ze mną tak dogłębnego wywiadu, aby postawić odpowiednią diagnozę. Polecam z całego serca.

lekarz Małgorzata Matyja

Internista

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Leczę się ja, leczy się mąż, leczy się córka.Leczymy się już od wielu lat. Fachowość, zaangażowanie, troska o pacjenta. Nie zdarzyło się nigdy, żeby nas nie przyjęła, mimo dużej ilości pacjentów. Podsumowując, naprawdę lekarz z powołania. Warto było nawet trzy lata temu zmienić przychodnię, żeby nie zmieniać lekarza. No, ale może lepiej nie zachwalać innym, bo kolejka się wydłuży? :)
PS. Nie pracuję w służbie zdrowia.Nie jestem rodziną. Jestem naprawdę ...

Jolanta Langer-Kużel

Lekarz rodzinny, Internista

Vita Med Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Tychy

Mila i kompetentna osoba. Tlumaczy zalecenia w przystepny sposob. Moim zdaniem, lekarz z powolania i przydaloby sie wiecej takich
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Urszula Paździorek-Pawlik

USG, Internista

Jaracza 36
43-100 Tychy

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz.Człowiek czuje, że powierza się w dobre ręce. Nie czuje strachu czy dyskomfortu, że lekarz do którego przyszedł będzie miał zły humor, czy zły dzień. Pewnie dlatego, że spotkałam się z bardzo wrażliwą, dobrą, miłą i ciepłą osobą. Serdecznie dziękuję Pani doktor. To na prawdę bardzo ważne mieć komfort psychiczny, że nadal istnieją lekarze z powołania, a Pani Pawlik właśnie takim lekarzem jest. Justyna .
Opinia dodana przez: Konkatynka

Interniści w Tychach