Internista Tychy

Internista Tychy dr n. med. Kazimierz Radwan

dr n. med. Kazimierz Radwan

Kardiolog, Internista

wizyta już od 130

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
43-100 Tychy

Specjalista kardiolog z dużą wiedzą i doświadczeniem Bardzo konkretny. Szybko analizuje problem i zaleca postępowanie. Większość niezbędnych badań wykonuje samodzielnie na miejscu - często bez dodatkowych opłat. Ponieważ posiada również drugą specjalizację z chorób wewnętrznych - więc pacjenta traktuje kompleksowo - co w ostatnich czasach zdarza się coraz rzadziej. Wizyta krótka, konkretna, ale i tak zdąży porozmawiać chwilę na inne tematy. Pierwszy raz ktoś zajął się mną tak kompleksowo i ...
Opinia dodana przez: Elżbieta Janowska

Cyganerii 13 lok. 35
43-100 Tychy

Pierwszy raz zarejestrowałem się u Pani doktor Agnieszki Jagieła-Szymała jednak na wizytę się nie doczekałem. Nie wiem jak można tak potraktować pacjenta bo każdy ma swoje sprawy, pracę a nawet nie poinformowała przychodni, że jednak się dziś nie pojawi w pracy. Z tego co się dowiedziałem pani Agnieszka często się nie pokazuje i dochodzi do takich sytuacji. Po prostu nie poważne. Nie mogę się wypowiedzieć na temat jej wiedzy czy ...
Opinia dodana przez: Dawid

Zawiść, Tychy

Jest to lekarka, która nie tylko wspaniale leczy, daje trafne diagnozy, ale potrafi być przy tym także bardzo miła i uprzejma.
Jestem bardzo zadowolona z jej leczenia, głównie dlatego, że potrafi spojrzeć na problem zdrowotny bardzo wszechstronnie. Ma się wrażenie, że Pani Doktor opiekuje się pacjentem niczym dzieckiem. Polecam bardzo!!!

ulica Ks. Kard. Hlonda 69
43-100 Tychy

Znakomity lekarz, Którego pamiętam sprzed lat (dawno już tam nie mieszkam). Kompetentny, miły, dowcipny a gdy stawia diagnozę, to niczym prorok - zawsze trafną.
Pamiętam jak kiedyś, dopadł mnie straszliwy ból nóg który był nie do zniesienia, a Pan doktor nie dosyć że trafnie zdiagnozował, przepisał adekwatne leki, to jeszcze z dokładnością do dnia, przewidział kiedy ból ustanie. Bardzo żałuję, że nie mogę już korzystać z Jego porad i ...
Opinia dodana przez: Irena

dr Irena Liszka

Kardiolog, Internista

Zawiść, Tychy

Jesli szukasz znakomitości to nie szukaj tylko idź do Pani doktor Ireny Liszki. Wybitny, niedoceniany lekarz kardiolog, pracujący w środowisku, które nie do końca akceptuje jej ogromna wiedzę i doświadczenie a przy tym nadzwyczaj wysoką kulturę osobistą. Ale tak jest ze znakomitościami ktore pracują w ulu.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasze Zdrowie" Grabińscy Spółka jawna
ulica Rolna 44-48
43-100 Tychy

Godny polecenia, dobry specjalista , o duzej wiedzy medycznej, znajacy i lubiacy swoj zawod.bardzo dobry lekarz polecam

Sienkiewicza 20
43-100 Suble, Tychy

Bardzo kompetentna, sympatyczna Pani Doktor. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, odpowie na każde pytanie, wytłumaczy wszelki wątpliwości dotyczące choroby a nade wszystko stawia prawidłową diagnozę i aplikuje takie leki, które pomagają. Jestem pod dużym wrażeniem jej fachowości.
Opinia dodana przez: Józef

Asper
Plac Świętej Anny
43-100 Tychy

Jestem stałą pacjentką tej lekarki. Jest bardzo kompetentna a jej kultura osobista jest taka ,że człowiek bez dodatkowego stresu idzie do niej ze swoimi problemami.Każdemu polecam mieć takiego lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: Helenka O

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Wspaniały człowiek z bardzo dużym serduszkiem do wszystkich pacjentów :) Na prawdę polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Marta

PZP dla Dzieci i Mlodzieży Ośrodek Rehabilitacji
Zgrzebnioka 22
43-100 Paprocany, Tychy

Byłam pacjentką Pani dr Matyszkiewicz w Poradni Reumatologicznej w Tychach.
ponad pięć lat, Niestety w ubiegłym roku Pani Doktor zmieniła miejsce zamieszkania .

Uważam ,że jest lekarzem z powołania., cierpliwa , ludzka, empatyczna, oddana ,przede wszystkim świetnym lekarzem. Byłam rozczarowana kiedy usłyszałam, " Pani dr Matyszkiewicz już nie przyjmuje " Polecam szczerze !
Chciałam zaznaczyć , że po raz pierwszy spotkałam tak znakomitego lekarza a leczę się ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

Interniści w Tychach