Internista Tychy

Tychy Internista dr n. med. Kazimierz Radwan

dr n. med. Kazimierz Radwan

Internista, Kardiolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102

wizyta już od 150
Leczę się u Pana Doktora od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł. Świetny specjalista - kardiolog i internista. Bardzo szczegółowo analizuje problem, większość badań dodatkowych wykonuje na miejscu, podejmuje szybkie decyzje terapeutyczne bez zbędnej straty czasu, ale po szczegółowym omówieniu a pacjentem. Nie kieruje na niepotrzebne badania. Do tej pory większość członków mojej rodziny i znajomi leczą się u Pana Doktora i wszyscy są bardzo zadowoleni. Polecam gorąco.
Anna

dr n. med. Krzysztof Jarus

Gastrolog, Internista

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Paprocany, Tychy

Koszmar, koszmar i jeszcze raz koszmar. Pan doktor wie wszystko o wszystkim, ale nie na temat tego o czym powinien porozmawiać z chorym pacjentem na wizycie. Kiedy zapytałam o refundację bardzo drogiego leku dowiedziałam się wszystkiego o przepisach w Polsce, ale ani słowa na temat własnej choroby. Usłyszałam nawet pytanie, czy zapłacę Panu za cztery opony do samochodu, które kosztują go 6 tysięcy. To sobie Państwo wyobraźcie jakim samochodem doktor ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Krzysztof Dyrbuś

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Pasaż Europejski 8/1
43-100 Tychy

Bezinteresowny, oddany pacjentowi człowiek. Profesjonalista z humorem. Wiedza i umiejętności manualne na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam. Mnie przywrócił do normalnego życia, a już się żegnałem.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Anna Piekarz

Internista, Ginekolog

NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy

Polecam Panią Dr Anne Piekarz-Adamczyk. Rewelacyjny lekarz. Kompetentna i rzetelną. To dzięki Pani Doktor mam cudowna córeczkę. Po trzech poronieniach udało się zajsc w zdrowa i wymarzona ciążę.Dziekuje Pani Doktor bo to dzięki niej wszystko się udało.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Marek Owczarek

Internista

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Świetny lekarz: rewelacyjne podejście do pacjenta, otwartość, ciepliwie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania, kompetentny, nie pogania - poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu, bardzo uprzejmy, uśmiechnięty, z poczuciem humoru, ciekawy klimat w gabinecie (auta). Chciałabm, żebym w każdej specjaizacji mogła trafić na takiego lekarza. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Anna B.

dr n. med. Maciej Finik

ulica Armii Krajowej 3
43100 Tychy

Bardzo niemily lekarz jego podejście do pacjenta karygodne. Nic nie tłumaczy i ma pretensje że się do niego przyszlo.

dr n. med. Urszula Polanowicz

Alergolog, Internista

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Pani doktor jest naprawdę niesamowita. Ma wspaniałe podejście po pacjenta, niesamowitą wiedzę i doświadczenie i nigdy jeszcze żaden lekarz nie przeprowadził ze mną tak dogłębnego wywiadu, aby postawić odpowiednią diagnozę. Polecam z całego serca.

lekarz Małgorzata Matyja

Internista

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Leczę się ja, leczy się mąż, leczy się córka.Leczymy się już od wielu lat. Fachowość, zaangażowanie, troska o pacjenta. Nie zdarzyło się nigdy, żeby nas nie przyjęła, mimo dużej ilości pacjentów. Podsumowując, naprawdę lekarz z powołania. Warto było nawet trzy lata temu zmienić przychodnię, żeby nie zmieniać lekarza. No, ale może lepiej nie zachwalać innym, bo kolejka się wydłuży? :)
PS. Nie pracuję w służbie zdrowia.Nie jestem rodziną. Jestem naprawdę ...

Jolanta Langer-Kużel

Internista, Lekarz rodzinny

Vita Med Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Tychy

Mila i kompetentna osoba. Tlumaczy zalecenia w przystepny sposob. Moim zdaniem, lekarz z powolania i przydaloby sie wiecej takich
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Urszula Paździorek-Pawlik

Internista, USG

Jaracza 36
43-100 Tychy

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz.Człowiek czuje, że powierza się w dobre ręce. Nie czuje strachu czy dyskomfortu, że lekarz do którego przyszedł będzie miał zły humor, czy zły dzień. Pewnie dlatego, że spotkałam się z bardzo wrażliwą, dobrą, miłą i ciepłą osobą. Serdecznie dziękuję Pani doktor. To na prawdę bardzo ważne mieć komfort psychiczny, że nadal istnieją lekarze z powołania, a Pani Pawlik właśnie takim lekarzem jest. Justyna .
Opinia dodana przez: Konkatynka

Interniści w Tychach