Internista Tychy

Zawiść, Tychy

Jest to lekarka, która nie tylko wspaniale leczy, daje trafne diagnozy, ale potrafi być przy tym także bardzo miła i uprzejma.

Jestem bardzo zadowolona z jej leczenia, głównie dlatego, że potrafi spojrzeć na problem zdrowotny bardzo wszechstronnie. Ma się wrażenie, że Pani Doktor opiekuje się pacjentem niczym dzieckiem. Polecam bardzo!!!

ulica Ks. Kard. Hlonda 69
43-100 Tychy

Znakomity lekarz, Którego pamiętam sprzed lat (dawno już tam nie mieszkam). Kompetentny, miły, dowcipny a gdy stawia diagnozę, to niczym prorok - zawsze trafną.

Pamiętam jak kiedyś, dopadł mnie straszliwy ból nóg który był nie do zniesienia, a Pan doktor nie dosyć że trafnie zdiagnozował, przepisał adekwatne leki, to jeszcze z dokładnością do dnia, przewidział kiedy ból ustanie. Bardzo żałuję, że nie mogę już korzystać z Jego porad i leczenia - polecam i oceniam na 5
Wdzięczna pacjentka

Opinia dodana przez: Irena

dr Irena Liszka

Internista, Kardiolog

Zawiść, Tychy

Jesli szukasz znakomitości to nie szukaj tylko idź do Pani doktor Ireny Liszki. Wybitny, niedoceniany lekarz kardiolog, pracujący w środowisku, które nie do końca akceptuje jej ogromna wiedzę i doświadczenie a przy tym nadzwyczaj wysoką kulturę osobistą. Ale tak jest ze znakomitościami ktore pracują w ulu.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasze Zdrowie" Grabińscy Spółka jawna
ulica Rolna 44-48
43-100 Tychy

Godny polecenia, dobry specjalista , o duzej wiedzy medycznej, znajacy i lubiacy swoj zawod.bardzo dobry lekarz polecam

Sienkiewicza 20
43-100 Suble, Tychy

Bardzo kompetentna, sympatyczna Pani Doktor. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, odpowie na każde pytanie, wytłumaczy wszelki wątpliwości dotyczące choroby a nade wszystko stawia prawidłową diagnozę i aplikuje takie leki, które pomagają. Jestem pod dużym wrażeniem jej fachowości.

Opinia dodana przez: Józef

Cyganerii 13 lok. 35
43-100 Tychy

Pani Jagieła dosłownie uratowała mi życie !!!

Pani Jagieła dosłownie uratowała mi życie !!!
Przyszedłem z objawami "grypy"( gorączka, bóle mięśni itp) a Pani dr rozpoznała u mnie zapalenie mięśnia sercowego(mam 29 lat) i wezwała karetkę, która przewiozła mnie do szpitala. W szpitalu wylądowałem na intensywnej terapii z informacją, że kolejnej nocy bym nie przeżył !

Opinia dodana przez: Łukasz

Asper
Plac Świętej Anny
43-100 Tychy

Jestem stałą pacjentką tej lekarki. Jest bardzo kompetentna a jej kultura osobista jest taka ,że człowiek bez dodatkowego stresu idzie do niej ze swoimi problemami.Każdemu polecam mieć takiego lekarza rodzinnego.

Opinia dodana przez: Helenka O iltessar

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Wspaniały człowiek z bardzo dużym serduszkiem do wszystkich pacjentów :) Na prawdę polecam wszystkim

Opinia dodana przez: Marta

PZP dla Dzieci i Mlodzieży Ośrodek Rehabilitacji
Zgrzebnioka 22
43-100 Paprocany, Tychy

Byłam pacjentką Pani dr Matyszkiewicz w Poradni Reumatologicznej w Tychach.
ponad pięć lat, Niestety w ubiegłym roku Pani Doktor zmieniła miejsce zamieszkania .

Byłam pacjentką Pani dr Matyszkiewicz w Poradni Reumatologicznej w Tychach.

Uważam ,że jest lekarzem z powołania., cierpliwa , ludzka, empatyczna, oddana ,przede wszystkim świetnym lekarzem. Byłam rozczarowana kiedy usłyszałam, " Pani dr Matyszkiewicz już nie przyjmuje " Polecam szczerze !
Chciałam zaznaczyć , że po raz pierwszy spotkałam tak znakomitego lekarza a leczę się od 55 lat,

Opinia dodana przez: Elżbieta

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Polecam lekarza!! Kompetentny, uprzejmy, rzetelny, godny zaufania. Pacjentowi poświęca całą uwagę podczas wizyty.

Opinia dodana przez: Ewa