Lekarze Internista Tychy

Internista, Fizjoterapeuta

PZP dla Dzieci i Mlodzieży Ośrodek Rehabilitacji
Zgrzebnioka 22
43-100 Tychy

Po jakości przeprowadzonego badaniu, można poznać , że jest to specjalista wysokiej klasy, doskonały fachowiec godny polecenia.
Opinia dodana przez: wanda

lekarz Agnieszka Drzewiecka-Gerber

43-100 Tychy

Wspaniały fachowiec. Kompetentna, miła, wrażliwa na ludzką krzywdę, poświęca czas każdemu ile jest konieczne. To lekarz, który wie o czym mówi, jasno i klarownie tłumaczy przyczyny, skutki choroby i jej leczenie. Fachowiec godny polecenia. Znam to z doświadczenia
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Beata Bajor

43-100 Tychy

Najlepszy lekarz, Pani Doktor jest bardzo uprzejma. Zawsze podchodzi do pacjenta indywidualnie z sercem. Szuka przyczyny choroby, przepisuję badania, kieruję do specjalistów. Uśmiechnięta i bardzo pomocna. Polecam 🤗.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Jerzy Paprocki

Poradnia Lekarzy Rodzinnych i Specjalistów NZOZ T - MED s.c.
al. marsz. Piłsudskiego 42
43-100 Tychy

Bardzo dziękuję za kompleksowe podejście do pacjentów. Szuka przyczyny choroby. Poświęca czas dla pacjenta. Bardzo uprzejmy i kompetenty. Dzięki jego staraniom i dociekliwosc mogę powiedzieć że uratował mi życie. Oby jak najwięcej takich lekarzy z powołania.

lekarz Anna Piekarz

Internista, Ginekolog

NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy

Godny polecenia lekarz. Cierpliwa, wnikliwa, widać że zna się na tym co robi. Wszystko tłumaczy za każdym razem czasami aż za bardzo :) ale widać, że zależy jej aby pacjentka rozumiała co się dzieje. Przede wszystkim liczy się ze zdaniem pacjentki co raczej jest rzadko spotykane. Uprzejma i profesjonalna

dr n. med. Krzysztof Dyrbuś

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Pasaż Europejski 8/1
43-100 Tychy

wspanialy czlowiek specjalista z najwyzszej polki ,serdeczny usmiechniety ,stawiajacy trafne diagnozy ,godny polecenia

dr n. med. Urszula Polanowicz

Alergolog, Internista

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Pani doktor jest naprawdę niesamowita. Ma wspaniałe podejście po pacjenta, niesamowitą wiedzę i doświadczenie i nigdy jeszcze żaden lekarz nie przeprowadził ze mną tak dogłębnego wywiadu, aby postawić odpowiednią diagnozę. Polecam z całego serca.

lekarz Piotr Hasiński

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Miejski w Tychach
ulica Cicha 27
43-100 Tychy

Lekarz którego można sobie tylko wymarzyć. Ufam doktorowi bezgranicznie. Cudowny, empatyczny i oddany człowiek o wysokiej kulturze osobistej,wiedzy i ogromnym sercu dla pacjenta.. Z całego serca polecam pana doktora bo zasługuje na najwyższe uznanie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marcin Mróz

ulica Orzeszkowej 24/12
43-100 Tychy

P. Doktora pamiętam jak przyjmował pacjentów w Bieruniu , były do niego niekończące sie kolejki. Jest to lekarz z tzw. powołaniem.Teraz leczę się u P. Doktora kardiologicznie i jestem pod wrażeniem jego kompetencji oraz wiedzy .Poza tym podejście do pacjenta na 5+.
Opinia dodana przez: Jacek

Hanna Winiarska-Prochaczek

Prywatna Klinika Kardiologii
Tychy

super lekarz. profesjonalne podejście i leczenie Idealna diagnoza i dobór leków . Polecam całym sobą
Opinia dodana przez: a

lekarz Katarzyna Smolik

Internista, Reumatolog

ulica Szpakowa 54
43-100 Tychy

Bardzo dobry specjalista, Pani doktor pomogła bardzo wielu pacjentom i jest człowiekiem szalenie cierpliwym i konsekwentnym w leczeniu. Bardzo dziękuje za Pomoc !!
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Jerzy Eszyk

NZOZ Centrum Medyczne ULTRA-MED Sp. z o. o.- PRZYCHODNIA
Zofii Nałkowskiej 13-17
43-100 Tychy

Nad wyraz uprzejmy,kompetentny lekarz, wnikliwie i dokładnie tłumaczy chorobę oraz ewentualny proces leczenia tej choroby.Z całego serca polecam Zofia
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Andrzej Lewicki

43-100 Tychy

Bardzo dobry specjalista i fachowiec,godny polecenia. Uratował mi życie i za to jestem mu wdzięczny.
Opinia dodana przez: jan

dr n. med. Joanna Straszecka

aleja Aleja Niepodległości 186/22
43-100 Tychy

Trafiłam do pani dr.Straszeckiej z polecenia innego lekarza. Prowadziła moją tarczycę w czasie ciąży. Jestem pełna podziwu dla profesjonalnosci Pani dr. Jako lekarz-konkretnie i rzeczowo: postawiona diagnoza, opisanie choroby i sposobu jej leczenia. Jako człowiek-serce... Z czystym sumieniem polecam
Opinia dodana przez: Beata

lek. med. Rafał Nowak

American Heart of Poland SA
ul.Edukacji 102
Tychy

Dziękuję za poradę 9 sierpnia . Po miesiącu jest OK .Pokażę się do kontroli za dwa miesiące . Pozdrawiam .
Opinia dodana przez: kazimierz stępniewski

lekarz Tomasz Macura

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Niesamowity lekarz, bardzo nakierowany na pacjenta. Uprzejmy, cierpliwy. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad z pacjentem , wielowątkowo. Tłumaczy dokładnie i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Wydaje mi się, że ma szeroką wiedzę w temacie. Polecamz całeo serca!
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Małgorzata Matyja

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Pani doktor zawsze wszystko tłumaczy, co zrobić, co się dzieje. Podchodzi indywidualnie do pacjenta oraz ma duże doświadczenie
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Iwona Simon

Paprocany
Tychy

Bardzo dobra lekarka,byłam u ginekologa z guzem na piersi on powiedział ze to nie na piersi, poszłam więc do pani doktor ,pani doktor sprawdziła i stwierdziła że to moze być zrost na zebrze lub cos na piersi dała mi skierowanie do poradni chorób piersi, jak się okazało mam guzy, teraz czekam na biopsje.Jak widać zna sie na wielu sprawach i nie zostawia pacjenta w potrzebie.Dziękuje lekarka z powołania

lekarz Radosław Olszewski

43-100 Tychy

Niestety wizyta pozostawiła u mnie spory niesmak, pomimo wcześniejszych bardzo dobrych doświadczeń. Postawianie swojego ego ponad potrzeby pacjenta i porównywanie prośby o skierowanie wynikające z zakresu świadczeń w pakiecie medycznym do serwisowania samochodu w autoryzowanym warsztacie uważam za dalece nieempatyczne, zwłaszcza w kontekście diagnozowania poronień nawracających. Oczekiwałabym od lekarza który nie jest specjalistą ginekologiem że wszelkie osobiste odczucia oraz komentarze wynikające z braku najnowszej wiedzy dotyczącej niepłodności i poronień lekarz ...

lekarz Lidia Patoła

ulica Ks. Kard. Hlonda 69
43-100 Tychy

Ja nie narzekam na p dr jest sympatyczna i pomocna poprosiłam o zastrzyki nie było żadnego problemu. polecam wszystkim naprawde pozdrawiam p dr
Opinia dodana przez: Iwona