lekarz Lidia Patoła

Internista

Ja również nie przepadam za wizytami u lekarza, jednak ta Pani doktor stanowi wyjątek. Jest nie tylko kompetentną specjalistką w swojej dziedzinie, ale także wyjątkowym człowiekiem, który swoją pogodą ducha i pozytywnym nastawieniem zaraża wszystkich wokół. Polecam!

Bardzo wysoka jakość usług,pełen profesjonalizm i kompetencja. Zawsze można liczyć na fachowość i cierpliwość-dziękuję.Więcej takich lekarzy.

Wizyty u lekarza nie należą do moich ulubionych. Jednak ta Pani Doktor stanowi przykład lekarza tak sympatycznego i kompetentnego, iż nie przeszkadzają mi nawet kolejki w poradni. Polecam każdemu z czystym sumieniem.

lekarz ktory przy pacjencie biegnie po opinie i porade do pielegniarek a po kazdym wyjsciu pacjenta pryska odswiezaczem... wstyd!!!!!!!!!!!!!!!! kolejny przyklad ze wyksztaucenie nie idzie z rozumem