Joanna Gonet-Sebastianka

nigdy w zyciu nie wybierajcie tego lekarza,nie ma pojecia o tym co robi!!!!powinni jej zabronic wykonywania zawodu

Bardzo dobra lekarka i profesjonalna a przede wszystkim miła i uśmiechnięta.Polecam!!

Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże-byłam bardzo zadowolona.To bardzo miła i sympatyczna osoba.W szpitalu po porodzie bardzo interesuje się swoją pacjentką,czego nie można powiedzieć o niektórych innych lekarzach.

Pani doktor jest bardzo sympatyczna.Uśmiechem sprawia,że każda wizyta jest miła,mimo czasem nieprzyjemnych wiadomości dla pacjentki.Stara się rozwiązywać każdy problem,jak najlepiej potrafi.Troszczy się o pacjentkę i ma jak najbardziej profesjonalne podejście do pacjentek.Polecam wszystkim niezdecydowanym ;-)

najgorsza lekarka w jasielskiej kadrze szpitala!!!

najgorsza lekarka w jasielskiej kadrze szpitala!!!

Pani doktor potrafi bycmiłai sie usmiechac ale nic pozatym jak sa jakieś problemy pzy porodzie topopełnia kardynalne błedy pozatym ma nie ciekawą opinie w swoim srodowisku.Ostzegam przed prowadzeniem ciązy przez nia nadaje sie tylkoi wyłacznie przepisywac tabletki antykoncepcyjne i nic pozatym

najlepsza lekarka na jaką trafiłam do tej pory

najlepsza lekarka na jaką trafiłam do tej pory

Uprzejmość, pełen profesjonalizm, godna powierzenia

Uprzejmość, pełen profesjonalizm, godna powierzenia

slepa jestes chyba jakim cudem jedna osoba wez czytaj dokladnie cipko a pani doktor super

wszystkie te opinie dodawała jedna osoba......to chyba dobrze nie swiadczy o pani doktor