lek. dent. Joanna Jarosz

Adres-Warszawa,Ursus
Galeria Gawra
Ul.Warszawska 58c/51
Tel.4785703

Pani doktor Joanna Jarosz jest świetna. Chociaż jestem jej pacjentką od niedawna to jestem bardzo zadowolona z jej usług. Powiem szczerze, że przekonała mnie do siebie. Strasznie bałam się dentysty, ale dzięki Pani doktor udało mi się go zminimalizować. Znieczulenie podaje bezboleśnie, a wypełnienia robi bardzo dokładnie i estetycznie, posiada nowoczesny sprzęt, na dobrego dentystę, na którego można liczyć jest bardzo ciężko, więc cieszę się, że tutaj trafiłam. Pozdrawiam Gabi

W Ursusie trudno znaleźć dobrego i doświadczonego stomatologa, polecono mi panią Joannę Jarosz, jestem zadowolona ze świadczonych usług, bardzo sobie cenię tego lekarza, polecam.

Pani doktor Joanna Jarosz jest bardzo profesjonalna. Polecam każdemu, kto szuka fachowej pomocy i miłego podejścia do pacjenta. Dzięki pani doktor wreszcie mam porządnie wyleczone zęby!