lek. dent. Joanna Jarosz

Galeria Gawra
Ul.Warszawska 58c/51
Warszawa
Tel.4785703

Jestem stałym pacjentem Pani doktor Joanny Jarosz. Jest to lekarz z powołania, bardzo uprzejma, fachowa z genialnym podejściem do pacjenta. W gabinecie bardzo czysto i pachnąco.Bardzo polecam Darek

Pani doktor Jarosz to przemiła i przesympatyczna osoba. Swietne podejscie do pacjenta, fachowość , takt, po prostu najlepszy stomatolog u którego byłem. Polecam kazdemu

Pani doktor Joanna Jarosz jest świetna. Chociaż jestem jej pacjentką od niedawna to jestem bardzo zadowolona z jej usług. Powiem szczerze, że przekonała mnie do siebie. Strasznie bałam się dentysty, ale dzięki Pani doktor udało mi się go zminimalizować. Znieczulenie podaje bezboleśnie, a wypełnienia robi bardzo dokładnie i estetycznie, posiada nowoczesny sprzęt, na dobrego dentystę, na którego można liczyć jest bardzo ciężko, więc cieszę się, że tutaj trafiłam. Pozdrawiam Gabi

Pani doktor Joanna Jarosz jest bardzo profesjonalna. Polecam każdemu, kto szuka fachowej pomocy i miłego podejścia do pacjenta. Dzięki pani doktor wreszcie mam porządnie wyleczone zęby!