dr n. med. Joanna Kądziołka

Bardzo polecam Panią doktor młodym dziewczynom. Jest moim pierwszym ginekologiem i na razie nie zamierzam iść do nikogo innego. Jest super. Najdziwniejsze jest, że chodzą do niej moja mama, ciocia i babcia. Babcia po wielu latach dostała krwawienia i musiała pójść do gina. Bardzo była zestresowana i bardzo się bała. Do Pani dr zaprowadziła ją mama, która leczyła się u niej wcześniej. Pani dr wykonała konieczne badanie i wykonała zabieg w szpitalu. Okazało się, że to była tylko łagodna zmiana i teraz jest wszystko dobrze.Była bardzo taktowna i delikatna. Moja babcia jest wprost zakochana w Pani dr, ufa jej i chętnie chodzi do kontroli. Pani dr potrafi nawiązać dobry kontakt i zrozumieć kobietę niezależnie od wieku. Jest po prostu człowiekiem na poziomie i świetnym, doświadczonym i mądrym specjalistą. Mnie też bardzo pasuje, jest pogodna i wesoła, co pomogło mi przełamać napięcie i skrępowanie za pierwszym razem. Zbadała mnie tak delikatnie, że nawet nie poczułam, zrobiła USG i pobrała cytologię. Wyjaśniała wszystko co będzie robiła, bo jak powiedziała największy jest strach przed nieznanym. Doradziła mi antykoncepcję, wyjaśniła wszystko co i jak. Teraz nie wyobrażam sobie, że mogłabym chodzić do kogo innego. Polecam wszystkim młodym i starszym dziewczynom.

Najlepszy lekarz ginekolog spośród wszystkich , z którymi miałam kontakt. .Osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej, taktowna, z szacunkiem podchodząca do pacjenta, bardzo zaangażowana, skrupulatna, rzeczowa, zawsze poswięca tyle czasu ile potrzeba żeby wszystko wyjaśnić, nie bagatelizuje niczego i woli zlecić jakieś dodatkowe badanie żeby się upewnic w swojej diagnozie niż czegoś zaniedbać. Byłam leczona od dłuższego czasu przez innych lekarzy, bezskutecznie- dopiero Pani dr rozpoznała właściwie chorobę i udało się jej mnie wyleczyć. Jestem jej bardzo wdzięczna . Polecam wszystkim , jest to lekarz jakich dzisiaj mało.

Mnie niestety pani doktor nie pomogła, a tylko wystraszyła. Nie chcę się tutaj rozpisywać o mojej chorobie, ale pani doktor odesłała mnie praktycznie z kwitkiem, proponując tylko jedno rozwiązanie, które mi w ogóle nie odpowiadało, a z którym absolutnie nie zgodzili się lekarze, do których udałam się po wizycie u pani doktor. Była cały czas miła i uśmiechnięta, może aż za bardzo jak na sytuację w jakiej się znalazłam

Bardzo dobra lekarka. Rzeczową, konkretna a przy tym sympatyczna i wesoła. Wizyta to prawdziwa przyjemność.

Bardzo polecam Panią doktor. Jest bardzo dobrym specjalistą i miłym człowiekiem. Leczyłam się u niej kilkakrotnie, miałam nawracające zapalenia z którymi nikt sobie nie umiał poradzić dopiero pani dr odkryła, że to zupełnie inna choroba i wyleczyła mnie skutecznie. Poza tym rozpoznała u mojej mamy raka ,Gdy inni lekceważyli dolegliwości, ona zrobiła łyżeczkowanie, natychmiast po otrzymaniu wyniku zoperowała mamę. Mama szybko wróciła do zdrowia, na szczęście rak był jeszcze niezaawansowany. Leczyła moją bratową i prowadziła ciążę bratanicy. Bardzo dobrze, z troską i uwagą, nie lekceważąc niczego. Wizyty u niej są całkiem miłe. Potrafi w miły sposób rozładować napięcie i ukoić niepokój. Wszystko rzeczowo i zrozumiale wyjaśnia, .nie lekceważy skarg i słucha z uwagą, bez zniecierpliwienia. Uważamy, że jest naprawdę świetna.

Pani doktor jest fantastycznym lekarzem, jest bardzo kompetentna, ma doświadczenie i anielską cierpliwość. Chodziłam do Niej w mojej drugiej ciąży, jak wielka różnica między nią a moim poprzednim ginem. Od razu na pierwszej wizycie, gdy potwierdziła ciążę,pobrała cytologię i udzieliła wyczerpującego " wykładu" na temat tego co mogę, a czego trzeba unikać, jak się odżywiać, wypoczywać, jakie badania trzeba zrobić i po co. To było bardzo interesujące i potrzebne. Podała mi też nr telefon na wypadek, gdybym potrzebowała nagłej rady. Całą ciążę prowadziła z wielką troską i uwagą , udzielała wyczerpujących informacji dotyczących dzieciątka. Robiła USG i pokazywała jak wygląda i jak się rozwija. W połogu też miałam problemy które udało mi się pokonać dzięki jej cierpliwym i mądrym radom. Dzięki niej karmię mojego dzidziusia już 10 miesiąc. Jestem Jej bardzo wdzięczna. i polecam wszystkim dziewczynom. Iwona

To najlepszy ginekolog jakiego spotkałam. Jest bardzo dokładna i skrupulatna w badaniu .Z uwagą słucha i przykłada wagę do każdego objawu jaki się zgłasza, nic nie lekceważy, nie spieszy się, potrafi jak potrzeba poświęcić pacjentce bardzo dużo czasu. Cierpliwie wyjaśnia i odpowiada na wszystkie pytania.Trafiłam do Niej parę lat temu . Miałam poważne problemy na które żaden z poprzednich ginekologów nie mógł nic poradzić. Leczono mnie na różne sposoby, brałam mnóstwo leków- bez efektu. Panią dr poleciła mi koleżanka z pracy, bardzo zadowolona z Jej leczenia.Już w czasie pierwszej wizyty, po dokładnym zbadaniu i wypytaniu o różne rzeczy stwierdziła, że powinnam udać się do innego specjalisty, bo moje dolegliwości nie są natury ginekologicznej. Postąpiłam wg jej rady i okazało się, miała rację ( jedyna spośród kilku którzy mnie leczyli )- przyczyna dolegliwości leżała gdzie indziej. Teraz już jestem zdrowa. Jestem odtąd pacjentką Pani dr. Poleciłam ją moim przyjaciółkom i wszystkie są bardzo bardzo zadowolone.

Pani doktor najprawdopodobniej uratowała mi życie. Parę lat temu dostałam bardzo silnego bólu brzucha. Poszłam rano do ginekologa, który stwierdził, że to pewnie bolesna owulacja, zapisał receptę i odesłał. Zwierzyłam się przyjaciółce, która doradziła mi pójść do Pani dr. Akurat wtedy przyjmowała. Wieczorem poszłam na wizytę. Pani dr dokładnie mnie o wszystko wypytała, uważnie zbadała i stwierdziła, że rzeczywiście może to być tylko owulacja, ale może być też ciąża poza macią. A to bardzo poważna sprawa. Stwierdziła, że bez badania krwi nie może tego wykluczyć. Było już zbyt późno żeby zrobić badanie w laboratorium. Pomimo moich oporów namówiła mnie na pójście do szpitala. Jeszcze tej samej nocy byłam operowana. Dostałam krwotoku do brzucha, lekarz który mnie operował powiedział, że gdybym nie przyszła wieczorem, to w nocy mogłabym nie zdążyć żywa dojechać do szpitala. Jestem bardzo wdzięczna Pani dr, nie wiem co by było gdybym do niej nie trafiła. Odtąd chodzę już tylko do niej i moje córki też, Wszystkie jesteśmy niezwykle zadowolone. To znakomity lekarz i bardzo miły, troskliwy i życzliwy człowiek . Marta

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, bardzo mi pomogła, miałam prpblemy z miesiączkami i z zajściem a ciążę. Uważnie mnie wysłuchała, pozlecała badania i dopiero potem zapisała leki. Po jakimś czasie zaszłam w ciążę, Ciąża też nie była spokojna, cały czas coś było nie tak. Dotrwałam do szczęśliwego końca dzięki niej, była dla mnie oparciem i podporą, bardzo uważnie obserwowała wszystkie objawy i umiała im zaradzić. JEST Świetna !!

Jest naprawdę świetna, chodzę do niej od kilku lat, prowadziła moje powikłane ciąże, poświęciła mi wiele czasu i troski. Wszystko dzięki Niej skończyło się dobrze, Jest przy tym nie tylko kompetentna, ale miła, ciepła i wesoła, Szczerze POLECAM