lekarz Joanna Kobiorska-Nowak

1,8
1,5
1,7
1,4

Rok temu córka skorzystała z usług Pani "doktor" a raczej najbardziej chamskiego i tandetnego lekarza jakiego można spotkać. Zacznę może od tego, że jak umawiałam wizytę miała kosztować 200 złotych a pozostałe badania miały być bezpłatne natomiast Pani doktor wystawiła dwa paragony po 200 zł i powiedziała, że to za badanie nie informując o tym wcześniej. Oczywiście problemu córki nie rozwiązała bo nie umiała, natomiast upokorzyć i doprowadzić do załamania już tak, mówiąc, że tak krzywego i fatalnego nosa to jeszcze nie widziała i dała namiary do znajomego lekarza. Żałuję, że nie poszłam na wizytę z córką chociaż jest już dorosła, bo zamiast zapłacić dodatkowe 200 złotych to powinna dostać ale co innego może nauczyła by się odpowiednio traktować pacjentów.

Wizyta w dniu 18-sty października 2021, Pani Joanna wykonywała endoskopię nosa u mojego 4 letniego syna i jej zachowanie wręcz mnie zmroziło, bardzo żałuję, że nie wyszliśmy jeszcze przed badaniem. Krzyczała do płaczącego mojego syna:"uspokój się! Czego, się drzesz?" -kilkukrotnie. Nazwała mojego syna, cytuje: " co za PADALEC" mąż powiedział, żeby nie mówiła tak do syna, jednak ona parsknęła i wrzasnęła, że go to nie boli i żeby nie płakał. Byliśmy już w trakcie badania i to mnie powstrzymało przed wyjściem. Kompetencji, nie podważam, jednak CZŁOWIECZEŃSTWO -zdecydowanie tak! Rodziców, którzy rozważają wizytę ze swoim dzieckiem, u tej osoby, mogę tylko prosić, aby mocno się nad tym zastanowiły, nie pozwólcie, aby ktoś cierpiące dziecko traktował w taki sposób!

Pani doktor podczas wizyty była uprzejma, cierpliwie odpowiedziała na wszystkie pytania, wyjaśniła wątpliwości. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Udzieliła fachowej pomocy bez zbędnego słodzenia. Cena wizyty wysoka ale za wiedzę i świetny sprzęt diagnostyczny trzeba płacić. Żałuję, że nie zawsze będzie mnie stać na skorzystanie z prywatnej wizyty.

Nie polecam. Byliśmy z dzieckiem, w celu konsultacji czy jest laryngologicznie zdrowe, ze względu na inny zabieg (mialo 3 katary pod rzad). Badanie bez podejscia do dziecka (na szczescie obylo sie bez tego), wytlumaczenia co będzie robic, ani co wywnioskowala z obsrewacji. Następnie przepisywane zostaly leki. Na pytanie partnera czy ktorys lek jest sterydem, wybuchła i oburzona powiedziała ze tak, ale po co o to pytamy i zeby inne pytania zadawac (?) Dalej juz byla jak rozwścieczony byk, aby sie cos dowiedziec trzeba bylo uwazac na slowa. Przeslpisala, rozpisala jak ...

Przeslpisala, rozpisala jak stosować, kurację z 6 czy 7 lekow i ... skasowala za wizyte 200zl. Nie zaprosila na zadna wizyte kontrolną. Nie pobrala wymazu. Nawet nie odpowiedziala dziecku na "Dziekuje i do widzenia". Słabe.

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną , uprzejmą i konkretną. Dokładnie i jasno wytłumaczyła mi na czym polega moja choroba. Po dwóch dniach przyjmowania leków czuje się lepiej.

Nie wiem skąd te poprzednie komentarze, byłam u dr i na pierwszej wizycie okazało się, że mam zapalenie ucha o czym lekarz rodzinny nie miał zielonego pojęcia i przepisywał złe leki, sprawdziła wszystko co wiąże się z zagadnieniem "laryngologia", byłam już u niej na 3 wizytach i za każdym razem uprzejma i miła, trochę za szybko mówi, ale to chyba większość lekarzy tak ma...

Bylam niedawno na wizycie u tej Pani doktor i wciąż jestem w szoku. Dawno nie spotkałam tak niemilej, aroganckiej osoby. Nie wiem czy ja, czy ona była tam za karę. Coś strasznego. Nie polecam. Najlepiej nie mieć nic wspólnego z tą Panią.

Nie polecam jak żyje 30 lat u tak chamskiego lekarza nie byłam to jest szok żeby prywatnie zostać tak nie miło potraktowanym