dr n. med. Joanna Krygowska-Zielińska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Bez wątpienia najlepszy specjalista w mieście w zakresie ginekologii. Pani Joanna Zielińska-Krygowska jest lekarzem z powołania i widać to od pierwszych minut wizyty. Poza dobrym kontaktem z pacjentami ma też ogromna wiedzę, z którą dzieli się z pacjentami. Wychodzą z gabinetu wiemy wszystko o swoich problemach, możliwym leczeniu itd. Nie trzeba szukać informacji na własna rękę.

Bez wątpienia najlepszy specjalista w mieście w zakresie ginekologii. Pani Joanna Zielińska-Krygowska jest lekarzem z powołania i widać to od pierwszych minut wizyty. Poza dobrym kontaktem z pacjentami ma też ogromna wiedzę, z którą dzieli się z pacjentami. Wychodzą z gabinetu wiemy wszystko o swoich problemach, możliwym leczeniu itd. Nie trzeba szukać informacji na własna rękę.

Wybitny specjalista, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Cierpliwie odpowiada na pytania i widać, że Pani Doktor ma ogromną wiedzę medyczną. Godna polecenia.

Wybitny specjalista, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Cierpliwie odpowiada na pytania i widać, że Pani Doktor ma ogromną wiedzę medyczną. Godna polecenia.

Jestem pacjentka Pani Doktor od kilku lat, mam do niej pełne zaufanie. Prowadzi moją drugą ciążę, obie z cukrzycą na insulinie, a więc niełatwo. Kilka razy byłam u niej w klinice, zawsze na czas reagowała gdy coś się działo nie tak. Dała mi dużo wsparcia, teraz prowadzi ciążę mojej siostry która też jest zadowolona. Zdarzają się opóźnienia w wizytach, ale to dlatego że Pani Doktor duzo rozmawia z pacjentką, tłumaczy i wyjaśnia. Lekarz godny polecenia.

Jestem po pierwszej wizycie u Pani Doktor. Wielki szacunek za podejście do pacjenta, wyczerpujące odpowiedzi ( a właściwie ubieganie pytań, wyczerpując temat na tyle, że pytania nie przychodzą do głowy). Jeszcze nigdy żaden lekarz nie omówił mi tak jasno wyników badań. Ciepło i serdeczność witają w gabinecie. Po raz pierwszy w życiu dostałam w 100%to, czego oczekuję od lekarza. Polecam szczerze Panią Doktor.

super pani dr, operacja udana , polecam wszystkim bardzo gorąco. sympatyczna wszystko wytłumaczy, godna polecenia.

Kiedy idziemy do lekarza oczekujemy nie tylko fachowej pomocy medycznej. Chcemy zrozumienia, zaufania. Potrzebujemy czuć się bezpiecznie i bez skrępowania(zwłaszcza w gabinecie ginekologicznym), gdyż danemu specjaliście powierzamy to, co mamy najcenniejsze - zdrowie, a co za tym idzie życie. To wszystko znalazłam w gabinecie pani doktor. Polecam z pełnym przekonaniem, że traficie w odpowiednie miejsce z Waszym problemem.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Pełen profesjonalizm. Pani doktor odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco. Nie zbywa pacjentki, poświęca jej tyle czasu, ile potrzebuje, bardzo uprzejma, uśmiechnięta. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do niej. Zdecydowanie godna polecenia.

Pełen profesjonalizm! Osoba godna polecenia! Wysoka kultura osobista, stosunek do pacjenta, zaangażowanie, fachowość i podejście do zagadnienia na najwyższym poziomie. CHAPEAU BAS!! Jestem pod szczerym wrażeniem. Zadowolona pacjentka.

Pani doktor prowadzi moją ciążę, lepiej nie mogłam trafić. Mimo tysiąca moich pytań na wszystkie odpowiada, wszystko tłumaczy, wyjaśnia, opisuje usg. Zawsze cierpliwa, uśmiechnięta pomimo tłumu pacjentek przed gabinetem - wizyta trwa tyle ile jest konieczne.

Podzielam poprzednie opinie. Duży profesjonalizm, mnóstwo uwagi poświęconej pacjentowi i pełne skupienie na problemie, a do tego uśmiech, rozluźniająca atmosfera i bardzo delikatne badanie. Nie dziwią długie terminy oczekiwania na wizytę - po prostu warto. Pozdrawiam Panią Doktor- Magda R.