lekarz Joanna Kuczyńska-Kos

Internista, Endokrynolog

3,9
3,3
3,4

Bardzo niesolidna lekarka, do tego wyniosła i pogardliwa. Umówiła się, a nie zjawiła się. Żadnego PRZEPRASZAM za pomyłkę ani -tym bardziej- próby naprawienia błędu!!! Dałbym ZERO GWIAZDEK, ale się nie da. Więc po jednej, choć na nią to za dużo.

polecam jeśli chodzi o mnie najlepszy endokrynolog do jakiego trafiłam, właściwie zinterpretował wyniki, dobrała właściwą dawkę leku, po której w końcu dobrze się czuję

Bardzo dobry lekarz.Trafiłam do Pani doktor w 1995r ,leczenie operacja,leczenie.Polecam wszystkim......i teraz mojej córce.

Wspaniala lekarka.Goraco polecam.Pani doktor jest wspanialym fachowcem i dzieki Pani doktor ja zyje.

naprawde dobry specjalista, polecam wszystkim.

naprawde dobry specjalista, polecam wszystkim.

w mojej opinii tak niekulturalnego lekarza to jeszcze nie spotkałem od czasu kontaktu z felczerami na komisji wojskowej w czasach "komuny"

lekarka raczej nastawiona na kasę. Duże braki w wychowaniu, co niestety nie jest wyjątkiem wśród lekarzy.