lek. dent. Joanna Kulisz

Protetyk, Stomatolog

Zdecydowanie polecam. Moje probelmy zostały szybko i profesjonalnie wyleczone. Szczególnie cenię sobie dobre przedstawienie problemu oraz uzasadnienie postępowania.

Bardzo uprzejma. Jestem pacjentem Pani Doktor od ponad 10 lat

Bardzo uprzejma. Jestem pacjentem Pani Doktor od ponad 10 lat

Mam wielkie zaufanie do dr. Kulisz, pierwszy dentysta którego się nie boję- leczę się u niej już od 10 lat i nigdy mnie nie zawiodła. Miła, sympatyczna i zna się bardzo dobrze na ząbkach. Zawsze wszystko naprawi bezboleśnie i niedrogo ;)

ROBIŁEM U TEJ PANI STOMATOLOG LICÓWKI I ZDECYDOWANIE NIE JESTEM ADOWOLONY, DUZY KOSZT TO NIC NAJGORSZE ŻE PIENIĄDZE WYRZUCONE W BŁOTO!!! NAJWYRAŹNIEJ MA MAŁE DOŚWIADCZENIE BO WYKONANE JEST NIEFACHOWO LICÓWKI NIE ZASŁANIAJA CALEGO ZĘBA, PRZYKRO MI ALE JESTEM ROZCZAROWANY, NIE POLECAM