Protetyk Gliwice

RTG, Stomatolog dziecięcy

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prodenta
Orlickiego 1
44-100 Gliwice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina

lek. dent. Mariola Karłowska

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Wójtowa Wieś, Gliwice

Stomatolog godny polecenia, trafiłam do niej z tzw. beznadziejnym przypadkiem, z którym inni nie umieli sobie poradzić. Wszystko skończyło się dobrze i od kilku lat w raz z rodzina korzystamy z usług tej Pani i jak do tej pory jesteśmy b.zadowoleni

Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Tomasz Walawender

B dental
Chemiczna 3
44-100 Stare Gliwice, Gliwice

Wszytko pięknie ładnie, ale poświęcenie czasu dla pacjenta to minimalizm ... ważne aby szybko i jak najwięcej zębów na raz zrobić - dla mnie podejście czysto na kasę

SAN-MED sp. z o.o.
ulica Kozielska 61
44-121 Gliwice

Pani Kulisz uratowała mi życie -dziekuję. Mega uczciwa ,sympatyczna,cierpliwa,i naprawdę dobra w tym co robi. Gorąco polecam.

Małgorzata Warchoł

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Moja 3 letnia córeczka dzięki Pani doktor chętnie chodzi do stomatologa. Atmosfera, podejście do tak młodej pacjentki zasługuje na umieszczenie tutaj pozytywnego komentarza. Dziękuję Pani doktor:)

ulica Centaura 23/2
44-117 Gliwice

Szczerze odradzam! Byłam z córkami u Pani dr. Była w miarę miła, ale nie zwracała się do dzieci, tylko do mnie. Cierpliwości do dzieci za dużo nie miała, mimo iż były grzeczne. Zajrzała do buzi ledwo co, bez żadnych narzędzi i stwierdziła próchnicę w 2 zębach, do leczenia u jednej z córek. Za przegląd , który trwał kilka sekund zapłaciliśmy bardzo dużo. Następna wizyta fluorowanie wszystkich zębów u obu, też spora suma. Następnie miało być wyleczenie obu zębów po podaniu dormicum, żeby córka się nie denerwowała. Zapytałam pediatrę, nie wyraziła zgody na podanie tego leku, wręcz się zdziwiła, bo to nie obojętny dla organizmu lek.
Odwołałam wizytę i wybrałam się jeszcze z córkami do innego dr ( mojego stomatologa ). Niebo a ziemia. Dr z cudownym podejściem, mówił do dzieci przede wszystkim i to im wyjaśniał co będzie robił. Bezstresowo dały sobie zbadać dokładnie każdy ząb ( co trwało kilka minut a nie sekund ), okazało się, że nie ma próchnicy. Jest lekka demineralizacja i spokojnie można zaczekać z leczeniem. Fluor tylko za zdemineralizowane zęby. Po pół roku okazało się, że zęby się zmineralizowały i nie trzeba na razie nic leczyć. Dr Pachońska twierdziła, że trzeba jak najszybciej leczyć. Naraziłabym córkę na stres, przyjęcie leku dormicum , już nie wspomnę o kosztach. Obecny dr kasuje znacznie mniej a jest o wiele dokładniejszy. I odradza również podawanie dormicum.
Nie pójdę nigdy więcej do dr Pachońskiej i odradzam wszystkim znajomym. Dodatkowo dr nie wzbudza zaufania.

Opinia dodana przez: Kasia

Zwycięstwa 45/2
44-100 Gliwice

Miałem nieprzyjemność korzystać kiedyś z usług tego pożal się boże dentysty. Założyła mi plombę światłoutwardzalną , a ta , w pół godziny po wyjściu z gabinetu rozmazała mi się na podniebieniu(!!!!!!) Taki to magik był z tej pani stomatolog.

Zastanawiałem się wtedy czy nie skierować skargi na nią do Izby Lekarskiej oraz żeby sprawdzono jej kwalifikacje.Pozostała mi tylko po niej pamiątka w postaci schrzanionej górnej dwójki (powtórne zakładanie plomby) i wściekłość mojej żony , której ZEPSUŁA cztery zęby !!

lek. dent. Magdalena Jaworska

Medestetica- Gabinet Medycyny Estetycznej