dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurdadr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Internista, Alergolog, Medycyna estetyczna

Dyplom lekarza medycyny uzyskała na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Przebyła szereg kursów i szkoleń z dziedziny medycyny estetycznej i anti-aging w kraju i za granicą, co pozwala jej wprawnie stosować techniki upiększania twarzy i ciała (odbudowa objetości twarzy przy użyciu kwasu polimlekowego (Sculptra) i hydroksyapatytu wapnia (Radiesse), iniekcje toksyny botulinowej w leczeniu zmarszczek mimicznych i nadpotliwości, wypełniacze z kwasu hialur...

Nie jestem skłonna do pisania opinii w internecie, ale w tym przypadku postanowiłam to zrobić. Korzystałam już z usług wielu specjalistów i muszę przyznać że pierwszy raz spotkałam się z takim przyjęciem. Pani dr to wspaniała kobieta jej największą zaletą jest to, że potrafi umiejętnie dobrać zabieg pod potrzeby pacjenta. Poznałam przyczyny mojego "defektu", a to bardzo ważne dla nas "maluczkich" którzy oddajemy się z ręce lekarza. Efekty zabiegu są świetne i ciesze się że zdecydowałam się na tej wybór, polecam!

Witam, uważam dr.Kuschill za bardzo kompetentnego lekarza, z ogromnym doświadczeniem oraz umiejętnością podzielenia się swoją wiedzą z pacjentem. Jest bardzo uprzejma i kulturalna, zresztą cała placówka gdzie dr.Kuschill przyjmuje jest na bardzo wysokim poziomie. Nie czułam się tak jak następna w kolejce do zabiegu, tylko jak pacjent indywidualnie traktowany dlatego za podejście do pacjenta również wystawiam 5. Całokształt prezentuje się na prawdę dobrze. I chętnie tam wracam oraz szczerze polecam.

Witam, do dr.Joanny trafiłam z polecenia mojej córki, która powiększała sobie u niej usta. Muszę przyznać, że bardzo ładny i naturalny efekt uzyskały. No ja z racji wieku musiałam więcej wypełnić swoją skórę, która wraz z wiekiem straciła na swojej objętości. Wyglądam bardzo dobrze, trochę ta przyjemność mnie kosztowała, ale nic nie zastąpi nam dobrego świeżego wyglądu a tym samym wyśmienitego samopoczucia. Lekarz którego szczerze polecam. Dziękuje

Już po kilku wizytach jestem usatysfakcjonowana. Nie żałuje, może jednego że tak późno trafiłam do Pani doktor :;))

Problem, z którym musiałam się zmierzyć był niełatwy-szczególnie dla kobiety. Walczę od paru lat z nadmiernym wypadaniem włosów. To dla mnie bardzo trudne i Pani Doktor zdaje się to dokładnie rozumieć. Otrzymuje z jej strony wiele wsparcia, dobrej rady i cierpliwości. I już widzę pierwsze fajne efekty, a o to w tym właśnie chodzi. Polecam i pozdrawiam serdecznie

Do wszystkiego podchodzi z sercem. Potrafi świetnie doradzić a co najważniejsze profesjonalnie zrobić. Dziękuję Dr. Joannie. Teraz wyglądam idealnie !!!

Byłam u Pani Doktor na pierwszej wizycie w zeszłym tygodniu. Urzekła mnie swoich uśmiechem, cierpliwością. Z uwagą słuchała co mam do powiedzenie. Na razie była to tylko konsultacja, ale pierwsze wrażenie super. Właściwy zabieg w kolejnym tygodniu, ale mam dobre przeczucia. Pozdrawiam

Polecam Panią Doktor, specjalistkę medycyny estetycznej i bardzo miłą osobę. Zawdzięczam wizytom w gabinecie Pani Doktor nie tylko lepszy wygląd, ale także lepsze samopoczucie i większą wiarę w siebie samą. Polecam i piąteczka, bo żadna inna ocena w grę nie wchodzi!

Mam o Pani Doktor jak najlepszą opinię. Jeśli szukacie lekarki, do której chętnie będziecie wracać, ja polecam dr Kuschill-Dziurdę, podobnie jak i miejsce, w którym przyjmuje. Pozdrawiam i oczywiście BD

ektywniej. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego. Gdy jesteś zadowolony z wizyty, napisz dlaczego inni powinni wybrać tego lekarza. Przedstaw się i z

ektywniej.
Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
Przedstaw się i z

Wciąż poszukujesz "Internista Kraków"?

dr
Agnieszka Bliżanowska