Joanna Kusińska

Pani doktor miła sympatyczna czuć zaufanie jak i fachową rękę. Napewno wrócę. Polecam tego stomatologa.

Pani doktor miła sympatyczna czuć zaufanie jak i fachową rękę. Napewno wrócę.
Polecam tego stomatologa.

Zdecydowanie nie polecam tej pani. Przede wszystkim z tego wzgledu,ze zamiast zajac sie leczeniem chamsko komentuje stan uzębienia. Podczas wizyty po podaniu "znieczulenia" nadal odczuwalam bol,o czym poinformowalam pania doktor,ale ona stwierdzila,ze nie ma prawa bolec. Ponadto wstawila mi szara plombe nie informujac mnie o tym. Odczulam,ze swoja prace wykonuje z wielka łaską i tylko głupio komentujac. Na pewno wiecej nie odwiedze tego gabinetu.

Dobrze , miło , profesjonalnie . Ząb uratowany mimo że inni chcieli go wyrwać . Cena w porównaniu do fachowości pani doktor niska . Polecam

Pani Kusińska jest kompetentną osobą. Przerobiłem wcześniej kilka gabinetów ale dopiero tutaj znalazłem fachową pomoc. Bezboleśnie, miło, widać, że ma doświadczenie i podejście do pacjenta. W gabinecie panuje rodzinna atmosfera. Na miejscu rentgen, nie trzeba latać. Ja akurat miałem usuwanie w znieczuleniu ogólnym - też żaden problem. Anastezjolog itd. Full serwis - polecam.

co wy macie z tym "tłumaczy co robi" ? jak ja byłam na wizycie to nic nie mówiła co robi... nawet nie powiedziała że na następnej wizycie będę miała leczonego kanałowo zęba... dopiero asystent mi wszystko wyjaśnił... co prawda leczenie kanałowe było bezbolesne i to chyba jedyny plus. Nie jest również miła, na wizytę przychodzę z niechęcią mimo jej profesjonalizmu. Jednak miła aparycja daje bardzo dużo w takiej pracy

Doświadczony lekarz, dr odbudowała mi zęba szybko i bezboleśnie, efekt mnie zadowala i ząb wygląda bardzo naturalnie. Bardzo uprzejmy pomocnik lekarza, przez telefon objaśnił mi na czym będzie polegać leczenie, tak że idąc na wizytę wiedziałam co mnie czeka i wyszedłem zadowolony. Polecam Tomasz

Polecam
Tomasz

Tyle wywaliłam u niej kasy za leczenie, a zęby które mi robiła, nadal mnie bolą. Nie tłumaczy co robi, jest niemiła, wszystko odwala z wielką łaską, na leczenie i założenie plomby przeznaczała w moim przypadku ok 3 min, mam wrazenie, że nigdy nie doczyszczała zębów. Ceny duże.

Super stomatolog.Polecam jest godna zaufania. Leczy bardzo dobrze i przde wszystkim bezbolesnie.

Profesjonalne podejście do pacjenta, błyskawiczne i bezbolesne leczenie zębów:) jak będę potrzebował to na pewno wrócę do dr Kusińskiej.!

Profesjonalne podejście do pacjenta, błyskawiczne i bezbolesne leczenie zębów:)
jak będę potrzebował to na pewno wrócę do dr Kusińskiej.!

SZOK JAK MOŻNA BYĆ TAK NIEODPOWIEDZIAŁNYM LEKARZEM - OSZUSTWO TO MAŁO POWIEDZIANE - MA W OFERCIE USŁUGI CHIRURGICZNEJ EKSTRAKCJI ZĘBA A PRZY ZABIEGU, GDY JUŻ ZMASAKROWAŁA MI DZIĄSŁO I ZĘBA MÓWI ŻE MUSI PRZEŚWIETLIĆ ZĘBA,PO CZYM TEGO SIĘ NIE PODEJMIE BO TU CHIRURG POTRZEBNY!!!! A DAWAŁEM DODATKOWO ZAŚWIADCZENIE KARDIOLOGICZNE ŻE PRZY TAKICH ZABIEGACH POWINIENEM BYĆ OBJĘTY SZCZEGÓLNĄ UWAGĄ - PROBLEMY Z SERCEM... POWIEDZIAŁA PANI DOKTOR ŻE NASTEPNEGO DNIA MUSZE POSZUKAĆ SOBIE CHIRURGA I DO WIDZENIA.... Z PŁACZEM Z BÓLU WYSZEDŁEM WSIADŁEM DO SAMOCHODU (NARAZIŁA PACJENTA NA NIEBEZPECZEŃSTWO), I SAM DZIĘKI BOGU ZNALAZŁEM DOSKONAŁEGO LEKARZA (P.KUBIK), NIC NIE BOLAŁO, ZROBIŁ ZABIEG TAK JAK TRZEBA, ZASZYŁ DZIĄSŁO I BEZBOLEŚNIE UDAŁEM SIĘ DO DOMU... SKIERUJĘ TĄ SPRAWĘ DO LOKALNYCH MEDIÓW I DO SĄDU ŻEBY NIE KRZYWDZIŁĄ INNYCH LUDZI I DZIECI - CHŁOPIEC PRZEDE MNĄ "UMIERAŁ" Z BÓLU PRZY WYRYWANIU ZĘBÓW... SZOK A NIE STOMATOLOG - NIE POLECAM... ŚRODKI ZNIECZULAJĄCE DO NICZEGO, PSEUDO STOMATOLOG...