lekarz Joanna Kwasiborska-Sokół

1,5
1,5
1,3

Zostałam przyjęta do szpitala z powodu bardzo mocnego kaszlu i duszności, w nocy tak mocno kaszlałam że nie mogłam złapać oddechu. Lekarka stwierdzila że jest to zaostrzenie astmy oskrzelowej, którą miałam jak miałam 5 lat. Po 4 dniach pobytu w szpitalu zostałam wypisana w stanie ogólnie dobrym. Tego samego dnia w domu wróciły moje duszności. Sama zaczęłam się interesować tematem co może mi być. Pojechałam zrobił badania na krztusiec i wyszły mi już przeciwciała. Miesiąc się męczyłam i w końcu sama sobie musiałam zdiagnozować chorobę. Lekarka była nieuprzejma i mnie kompletnie zlewała podczas mojego pobytu w szpitalu.

nie polecam,dziecko ma objawy wskazujace na chorobe gastrologiczna,a wg p.dr. jest zdrowy.Po wizycie u lekarza,ktory nie jest gastrologiem,wykryl w badaniach problemy gastrologiczne.Tak wiec ,gdyby nie ta wizyta u lekarza innego ,moje dziecko cierpialoby nadal,a ja myslalabym,ze juz tak ma byc i by cierpial.

Masakra... Sama musiałam powiedzieć jakie badania powinnam mieć wykonane. W wieku 17 lat wiem więcej od niej.

zdecydowanie nie nie nie nie nie nie nie nie

zdecydowanie nie nie nie nie nie nie nie nie