lekarz Joanna Lasocińska

Lekarz medycyny pracy

Pierwsze wrażenie bardzo negatywne i nie myliłam się. Kobieta niekompetentan , nie zamieniła ze mną nawet słowa, spojrzała na kartkę, gdzie wszystkie badania były dobre, więc na jakiej podstawie skierowała mnie na dodatkowe testy psychotechniki i neurologa Chyba powinna mi coś wyjaśnić, zapytać (dodam, że nie jestem zadodawym kierowcą, posiadam tylko prawo jazdy kat.B). Widocznie nie spodobała się Pani moja twarz. Przykre, że mamy takich pseudo lekarzy . Czas jaki mi Pani doktor poświeciła był niemalże zerowy. Omijać szerokim łukiem.

Beznadziejna, niekompetentna. Pierwszy raz spotkałam się z niemym lekarzem, usłyszała tylko jedyne słowo dzień dobry.