lek. dent. Joanna Maruszyńska

Fatalna i niebezpieczna. Wyrwała mi dwa zęby zamiast jednego. Nie zrobiła zdjęcia, bo rzekomo nie chciała mnie narażać na promieniowanie. Zrobiła to prawdopodobnie dla pieniędzy kilka lat temu 420 zł od zęba. Ząb mnie nigdy nie bolał i się na nie skarżyłem. Od stomatologa, ktory juz nie pracuje dla Pani Sicińskiej szefowej Eurodentalu, więc może mówić prawdę, wiem, że Sicińska sugerowała swoim stomatologom częste ekstrakcje zamiast uciążliwego leczenia licząc na pożniejsze zlecenia na inplanty. Wiadomo że dość zamożni pacjenci Eurodentalu,( skoro sie tu leczą to muszą być zamożni) nie bedą chodzili bez zębów i zlecą wykonanie nawet b. drogich w Warszawie inplantów. Wystarczy podobno pojechać do Łodzi i tam na Piotrkowskiej płaci się połowe

Pani doktor bardzo miła,ale jak pojawił się problem to nie potrafiła lub nie chciała się wysilić co dalej z leczeniem tylko odesłała do innego lekarza z miną "tylko nie powracaj pacjencie nie chcę mieć z Tobą i z Twoim uzębieniem nic do czynienia" Takie podejście mimo wielu lat i spędzonych na fotelu dentystycznym i zostawieniu wcale nie małych kwot za leczenie. Tak po prostu, po ludzku zrobiło mi się przykro.

Tak po prostu, po ludzku zrobiło mi się przykro.

Przestrzegam. Nie polecam tej dentystki. Bez mojej wyraźnej zgody, niby w celu poprawienia estetyki zębów, rozwierciła i niepotrzebnie zaplombowała całkowicie zdrowy ząb, a byla to jedynka. Teraz, po kilku latach mam tylko przez to problemy !!!

Pani Doktor Joanna Maruszyńska jest niezwykle uprzejmą, bardzo kompetentną i sprawną dentystką. W pierwszej dekadzie kwietnia 2016 r. byłem jej pacjentem. Bezbłędnie rozpoznała przyczynę bólu mojego zęba oraz wskazała i wdrożyła poprawne rozwiązanie w sytuacji gdy ból mógł pochodzić z dwóch zębów. Jestem bardzo zadowolony z całego przebiegu wizyty i efektów leczenia mnie przez Panią Doktor.