lekarz Joanna Mickiewicz-Lhosar

2,7
2,9
2,7

Lekarz podczas teleporady odmówił mi wypisania recepty na lek Glucophage, który przyjmuje na stałe. Nie interesowało ją to, że przyjmowałem ten lek wcześniej.

Pani doktor niechętnie wypisuje skierowania na badania. Ze wszystkiego robi łaskę. Nie polecam jeśli ktoś szuka empatycznego i życzliwego podejścia.

Dokładnie przeprowadzony wywiad, cierpliwość i pełny profesjonalizm. Sprawnie wystawione skierowania na niezbędne badania. Zdecydowanie lekarz warty polecenia. Usługa w Medicover.

Z przykrością informuję, lekarz Joanna Mickiewicz-Lhosar wystawiający e-recepty w Enelmed, naraziła pacjenta na niepotrzebne cierpienie.

Trafiłem do Pani Doktor dwukrotnie po wstępnych diagnozach innych lekarzy internistów, którzy niestety nie mieli stuprocentowej pewności, co mi dolega. Pani Doktor powiedziała mi przy pierwszej wizycie, że podstawą jej pracy jest szczegółowy wywiad z pacjentem i miała rację. Bardzo rzetelnie przepytuje pacjenta i muszę przyznać, że zawsze stawia trafną diagnozę, a zaproponowane leczenie jest skuteczne i szybkie. W przypadku jakichkolwiek dolegliwości staram się teraz od razu umawiać wizyty u Pani Doktor w Centrum Medicover, niestety nie jest to łatwe (wierzę, że cieszy się popularnością ze względu na wysokie kwalifikacje). Polecam wszystkim wizyty u Pani dr Mickiewicz i myślę, że każdy pacjent będzie zadowolony.

Bani doktor sympatyczna, ale niestety poza krótkim badaniem nie zrobiła nic, aby mnie zdiagnozować. Po prostu stwierdziła, że nie wie co mi dolega i zleciła obserwacje. A ja już od dwóch miesięcy się obserwowałam. Nie zleciła żadnych dodatkowych badań, nawet standardowej morfologii. Pierwszy raz się spotkałam z takim podejściem. Czyżby to było z oszczędności???

Pani doktor spokojnie mnie wysłuchała. Bardzo cierpliwa. Rzetelnie wytłumaczyła prawdopodobne przyczyny objawów oraz sposób leczenia. Jako, że mam jeszcze inne problemy, w moim przypadku z żołądkiem, Pani doktor wzięła to pod uwagę, przepisując odpowiednie leki oraz zalecając odpowiednie leczenie. Pełen profesjonalizm. Polecam.