lekarz Joanna Mickiewicz-Lhosar

Internista

Bani doktor sympatyczna, ale niestety poza krótkim badaniem nie zrobiła nic, aby mnie zdiagnozować. Po prostu stwierdziła, że nie wie co mi dolega i zleciła obserwacje. A ja już od dwóch miesięcy się obserwowałam. Nie zleciła żadnych dodatkowych badań, nawet standardowej morfologii. Pierwszy raz się spotkałam z takim podejściem. Czyżby to było z oszczędności???

Pani doktor spokojnie mnie wysłuchała. Bardzo cierpliwa. Rzetelnie wytłumaczyła prawdopodobne przyczyny objawów oraz sposób leczenia. Jako, że mam jeszcze inne problemy, w moim przypadku z żołądkiem, Pani doktor wzięła to pod uwagę, przepisując odpowiednie leki oraz zalecając odpowiednie leczenie. Pełen profesjonalizm. Polecam.