lekarz Joanna Mickiewicz-Lhosar

Internista

3,7

Trafiłem do Pani Doktor dwukrotnie po wstępnych diagnozach innych lekarzy internistów, którzy niestety nie mieli stuprocentowej pewności, co mi dolega. Pani Doktor powiedziała mi przy pierwszej wizycie, że podstawą jej pracy jest szczegółowy wywiad z pacjentem i miała rację. Bardzo rzetelnie przepytuje pacjenta i muszę przyznać, że zawsze stawia trafną diagnozę, a zaproponowane leczenie jest skuteczne i szybkie. W przypadku jakichkolwiek dolegliwości staram się teraz od razu umawiać wizyty u Pani Doktor w Centrum Medicover, niestety nie jest to łatwe (wierzę, że cieszy się popularnością ze względu na wysokie kwalifikacje). Polecam wszystkim wizyty u Pani dr Mickiewicz i myślę, że każdy pacjent będzie zadowolony.

Bani doktor sympatyczna, ale niestety poza krótkim badaniem nie zrobiła nic, aby mnie zdiagnozować. Po prostu stwierdziła, że nie wie co mi dolega i zleciła obserwacje. A ja już od dwóch miesięcy się obserwowałam. Nie zleciła żadnych dodatkowych badań, nawet standardowej morfologii. Pierwszy raz się spotkałam z takim podejściem. Czyżby to było z oszczędności???

Pani doktor spokojnie mnie wysłuchała. Bardzo cierpliwa. Rzetelnie wytłumaczyła prawdopodobne przyczyny objawów oraz sposób leczenia. Jako, że mam jeszcze inne problemy, w moim przypadku z żołądkiem, Pani doktor wzięła to pod uwagę, przepisując odpowiednie leki oraz zalecając odpowiednie leczenie. Pełen profesjonalizm. Polecam.