lek. dent. Joanna Nowalińska-Solka

Polecam! To jedyny stomatolog do którego chce chodzić mój syn. Inna sprawa, że on chodzi do "Pani Asi"a nie do lekarza ;). Przesympatyczna i bardzo kompetentna. Nigdy nie musiała poprawiać swojej pracy.

Stomatolog super, przesympatyczna Pani, bardzo delikatna, w razie bólu uzupełnia znieczulenie, jak jego mało-dokłada.Super profesjonalistka...

BARDZO DOBRY SPECJALISTA, ZBYT MAŁA SKALA BY OKREŚLIC JEGO BARDZO WYSOKIE KOMPETENCJE

przesympatyczna osoba- już nie boję się chodzić do dentysty. polecam wszystkim którzy mają uraz i się boją

JEST NAJLEPSZYM STOMATOLOGIEM W PŁOCKU. LECZĘ SIE U NIEJ JA, MOJA RODZINA I ZNAJOMI - WSZYSTKIM JĄ POLECAM. JEST BARDZO DOBRYM FACHOWCEM, JEST PRZESYMPATYCZNA, I BARDZO DELIKATNA. NIESTETY TRZEBA TROSZECZKE CZEKAĆ NA WIZYTĘ, ALE TO DLATEGO, ŻE MA BARDZO DUŻO PACJENTÓW, KTÓRZY CHĘTNIE DO NIEJ WRACAJĄ. BO JEST NAJLEPSZA!!! :)

JEST NAJLEPSZYM STOMATOLOGIEM W PŁOCKU.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Płock"?

Specjalistyczna Praktyka Ortodontyczna Małgorzata Łodzińska
1 Maja 12 lok. 13
09-400 Płock

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Derma-Med"
Wyszogrodzka 18 A/2
09-402 Płock