Joanna Pabich-Worożbit

Ginekolog

Pani Doktor to niesamowicie ciepła, wyrozumiała, indywidualnie podchodząca do pacjenta, nieszablonowa, ginekolożka z powołania. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile trzeba ( robią się opóźnienia w kaarmedzie, ale wystarczy zadzwonić i zapytać się przed przyjściem- jakie jest opóźnienie - ale to dla naszego dobra, wiec każdy to rozumie)od wielu lat chodzę do Pani Joanny, wcześniejsi lekarze do których chodziłam, to była jakaś komedia. większość osób które poszły do niej z mojego polecenia- stwierdziły, że tacy lekarze to są perły !!! gorąco polecam :))

Szczerze - nie spotkałam jeszcze tak kompetentnej, profesjonalnej, a przy tym ludzkiej osoby :) Pani doktor zawsze jest maksymalnie skupiona, nie śpieszy się, potrafi słuchać i wytłumaczyć. Trafiłam do niej przed planowaną ciążą i od razu wiedziałam, że to właśnie u niej ją poprowadzę. Aktualnie przygotowuję się do drugiej ciąży i nie wyobrażam sobie, żeby inny lekarz ją prowadził. Polecam!

PANI DOKTOR JEST WSPANIALA CIEPLA OSOBA I ZARAZEM SWIETNYM SPECJALISTA, PRZEPROWADZALA U MNIE ZABIEG WAGINOPLASTYKI EFEKT PO ZABIEGU JEST SUPER JESTEM SZCZESLIWA A KLINIKA W KTOREJ PRZYJMUJE ORAZ CALY PERSONEL BARDZO FAJNA ,POLECAM!!!

Bardzo miła Pani Doktor. Poświęca pacjentce dużo czasu, odpowiada bardzo wyczerpująco na pytania, przy każdej wizycie dokładnie bada i wszystko tłumaczy. Prowadziła moje dwie ciąże. Gorąco ją polecam, nie miałam nigdy lepszego ginekologa!

Bardzo dobra pani doktor, profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Polecam wizyte u pani doktor.

Pani doktor wykonywala u mnie labioplastyke w bardzo fajnej kameralnej klince, polecam pod kazdym wzgledem agnieszka

agnieszka

świetna lekarka, wzvudzająca zaufanie, poświęcająca dużo czasu każdemu pacjentowi, bardzo zaangażowana w swoją pracę

miła, fajny gabinet. wydaje się kompetentna i jest serdeczna. mi pomogła bardzo

miła, fajny gabinet. wydaje się kompetentna i jest serdeczna. mi pomogła bardzo

Wizyta była naprawde sympatyczna ! Pani doktor posiweciła mi bardzo duzo czasu i odpowiedziała na wszytskie pytania ! Gorąco polecam.

iestety nie jesten zadowolona z wizyty koszt przesadzony a jakoś przeciętna, teraz wiem dlaczego pani doktor sie reklamuje..bo reklama zawsze jest dla kiczu dobrzy specjalisci nie musza sie reklamowac.

iestety nie jesten zadowolona z wizyty koszt przesadzony a jakoś
przeciętna, teraz wiem dlaczego pani doktor sie reklamuje..bo reklama
zawsze jest dla kiczu dobrzy specjalisci nie musza sie reklamowac.