lek. dent. Joanna Pepperell (Dąbrowicz)

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Cierpliwa, spokojna i kompetentna, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i poświęca mu tyle czasu ile potrzebuje. Bardzo delikatnie leczy dzieci, bez żadnego strachu czy bólu. Jesteśmy naprawdę zadowoleni. K.J.

K.J.

Polecam!!! Ja w życiu miałem pecha do stomatologów, ale dzięki Pani doktor znowu wraca mi wiara w lekarzy. Bardzo miła i wykonująca swoją pracę bez cienia rutyny. To wielka zaleta!

Leczy się u pani Joasi mój trzy letni synek i jestem z tej opieki bardzo zadowolona

Doktor zwróciła uwagę na moje problemy zdrowotne o których nikt z lekarzy mi wcześniej nie powiedział.