lek. dent. Joanna Pepperell (Dąbrowicz)lek. dent. Joanna Pepperell (Dąbrowicz) - zdjęcie profilowe

lek. dent. Joanna Pepperell (Dąbrowicz)

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Jestem lekarzem dentystą z 15-letnim doświadczeniem. Wykonuję zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, zachowawczej i dziecięcej. Planuję oraz koordynuję leczenie interdyscyplinarne (wielospecjalistyczne). Posiadam doświadczenie w leczeniu dzieci i pacjentów z „fobią stomatologiczną” - kładę duży nacisk na wyeliminowanie stresu i lęku przed bólem podczas wizyty. Z moimi pacjentami nawiązuję długoletnie relacje oparte na empatii i wzajemnym zaufaniu. Biegle posługuję się językiem angielskim.

Naprawdę lekarz godny polecenia. Doktor jest rzeczowa, dokładna i daje ogromną dawkę spokoju podczas wykonywania zabiegów.

Cierpliwa, spokojna i kompetentna, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i poświęca mu tyle czasu ile potrzebuje. Bardzo delikatnie leczy dzieci, bez żadnego strachu czy bólu. Jesteśmy naprawdę zadowoleni. K.J.

K.J.

Polecam!!! Ja w życiu miałem pecha do stomatologów, ale dzięki Pani doktor znowu wraca mi wiara w lekarzy. Bardzo miła i wykonująca swoją pracę bez cienia rutyny. To wielka zaleta!

Leczy się u pani Joasi mój trzy letni synek i jestem z tej opieki bardzo zadowolona

Doktor zwróciła uwagę na moje problemy zdrowotne o których nikt z lekarzy mi wcześniej nie powiedział.