3,9
3,7
3,6
3,7

Nie polecam a wręcz odradzam. Totalne oszukiwanie pacjentów i robienie z nas idiotów. Poszłam z córeczka na wizytę do neurologa a na pieczątce mam neurochirurga. Poza tym Pani doktor nie rozpoznała bardzo dużej asymetrii. Na moje pytania odpowiadała zbywającymi zdaniami, twierdziła i naciskała, że dziecku nic nie jest i że to normalne, że dziecko układa się w rogalik. Oczywiście była fałszywie miła no ale za 70 zł to ja tez bym była. Nie dowiedziałam się od niej co mojemu dziecku dolega i zmarnowałam pieniądze. Miałam wrażenie, że ta pani była na wakacjach i to po niezłej imprezie a nie w pracy. Po wizycie u innego lekarza okazało się, że moja córeczka ma silną asymetrię i niedługo minie rok jak chodzimy na ćwiczenia. Na szczęście nie poszłam na kontrolną wizytę do tej pseudo lekarki i moje dziecko trafiło na fachowych i konkretnych lekarzy...i to za darmo na NFZ.

Zero odpowiedzi na zadane pytania, ogólnie miła ale oczekuje czegos wiecej na wizycie z dzieckiem niż uśmiechu na twarzy lekarza. Poszłam z dzieckiem i zrobionym USG główki, Pani doktor nawet nie rozłozyła kartki z badaniem by je zobaczyć. Dziecka nawet nie zbadała, a skierowała na prywatną rehabilitację. Dostałam ulotkę podobno super rehabilitantki, oczywiście prywatnej. Nie wiem,czy Pani doktor ma podpisaną umowę z tą Panią???? Twierdzi,ze gdzie indziej nie mam po co isć. Jednak poszłam i okazało się że zajmuję ludziom niepotrzebnie czas. Dodam,że odwiedziłam Pania doktor z samej siebie by ...

Dodam,że odwiedziłam Pania doktor z samej siebie by sprawdzić czy jest wszystko ok dla własnego spokoju a tylko sie nerw najadłam.

Do p. doktor zostałam skierowana przez pediatrę.Córeczka urodziła się w terminie, ale z b. niską masą urodzeniową. P. doktor do problemu podeszła fachowo i poświęciła nam b. duż czasu.

Witam! Pani doktor może i wzbudza zaufanie kiedy bada dziecko, ale już dwa razy z rzędu spóźniła się o godzinę (sic!). Po czym kiedy zwróciłem pani Pęskiej uwagę, że w tej sytuacji za wizytę powinienem zapłacić połowę ceny stwierdziła ,że to nie jej wina że ma daleko od pociągu itd.Ale to jeszcze nic-Pani w rejestracji najpierw poprosiła nas o 80 zł,po czym dostała olśnienia i stwierdziła,że zapomniała iż wizyty podrożały!!!Ludzie,to przechodzi ludzkie pojęcie!!!No i ogólnie cała ta "przychodnia" to jeden wielki żart.

Witam!

bardzo dobry lekarz, z dużym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do dzieci, polecam

Pani doktor jest bardzo miła i stara się wyjaśnic prostymi słowami jaki jest problem z dzieckiem.Szkoda,że tak rzadko przyjmuje bo przez to ma trochę mało czasu na pacjentów i są do niej niestety kolejki, ale warto czasem poczekać,naprawdę.

Pani doktor nie przeprowadziła wywiadu rodzinnego , poświęca 5 minut na badanie, dość pobieżne. Poza tym z łatwością "straszy" rodziców wodogłowiem, padaczką. Nie polecam