lekarz Joanna Piotrowska

Chirurg ogólny

3,7
2,7
3,3

Jako chirurg – godny polecenia, kompetentny, z wprawą przeprowadza zabiegi. Jako osoba – niezbyt rozmowna, unikająca jakichkolwiek kontaktów. Odpowiada na zadane pytanie bez rozwinięcia tematu. Może być odbierana jako osoba, która ma „wyrąbane na pacjenta”, ale to już prawdopodobnie zależy od charakteru. Ludzie przychodzą do chirurga, a nie do psychologa żeby porozmawiać.

Super lekarz i fachowiec. Polecam wszystkim. Przy tej Pani doktor miałam poczucie bezpieczeństwa, bo wiedziałam co mnie czeka i żadne moje pytanie nie zostało bez odpowiedzi. Z całego serca polecam!!!! Edyta

Edyta

Lekarz bardziej godny pożałowania aniżeli polecenia. Prezentując swoją wyższość nad pacjentem pokazała nie tylko brak kompetencji ale również kompletny brak kultury osobistej i empatii do drugiego człowieka