Filtruj terminy

lekarz Waldemar Hempowicz

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Świetny lekarz z bardzo rzeczowym podejściem do pacjenta. Praktycznie bezboleśnie, w przyjemnej atmosferze przeprowadził zabieg usunięcia żylaków na dwóch nogach w ciągu dosłownie 2 godzin :) Następnego dnia byłam nawet w pracy, nie czułam dyskomfortu po zabiegu. Jestem bardzo zadowolona, a efekty są super! Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Adam Adamski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Moniuszki 2 lok. 68
Konin

Na każdej wizycie było OK. Lekarz krzyczy, ale na tych, którzy wykazują się totalną bezmyślnością i arogancją co do swojego zdrowia lub próbują wy)udzić zwolnienie. Mnie leczył (moje złamanie), zawsze wszystko dokładnie wytłumaczył, wyjaśnił pokazując na RTG, zrozumiale wyjaśnił co dalej robić. Jestem zadowolony. A krótkie terminy są stąd, że przyjmuje codziennie kilka godzin, a nie 1-2 po dyżurze w szpitalu lub innej przychodni.
Opinia dodana przez: połamany

Krzysztof Bielicki

woj.szpit.zespolony,porad.chirurgi

Konin

Polecam Pana doktora chirurga jest wymagający wobec personelu, robił mi trzy operacje 5 lat wstecz i rok temu na przepukline po operacyjną.Osobiście jestem bardzo zadowolona,wytłumaczy co jest co bedzie pooperacji. Na wizytach chorych bardzo dokładnie dopytuje co się dzieje jak się czuje,to dotyczy wszystkich chorych na sali.
Opinia dodana przez: Renata

dr Witalis Kazmierczak

Konin

Nie polecam tego lekarza bo jest bardzo niemiły. Miałem z nim kontakt na Oddziale Chirurgicznym w Szpitalu w Koninie gdzie mnie operował.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Joanna Piotrowska

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Bardzo dobrze i rzetelnie wykonuje swoją pracę. Zabiegi robione bezboleśnie. Ocenę wystawiam, gdzie miałem parę wizyt i za każdym razem było do niej dużo chętnych pacjentów. Bardzo skromna, sympatyczna kobieta. Dziękuje Pani chirurg za swoją pracę oraz zaangażowanie.
Opinia dodana przez: Robert

Sebastian Wojnowski

Szpital Konin

Konin

Wszywał mi esperal nie ma śladu nie pije już od 2 lat słyszałem ze jest teraz chirurgiem naczyniowym kolegę ratował po wypadku zszzywal twarz nie ma śladu po wypadku Równy gość z tego doktora
Opinia dodana przez: Tom

lekarz Tomasz Dudzik

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Kolejowa 11
62-510 Konin

Świetny lekarz,miałam szczęście że na niego trafiłam.
Polecam!!

lekarz Wojciech Krawczyński

Chirurg ogólny, Urolog

Kolejowa 11
62-510 Konin

Jeśli chcecie być zdrowi i żyć, to nie idźcie do Krawczyńskiego. Poczytajcie o nim negatywne opinie, które są prawdziwe. Wojciech Krawczyński nie powinien być lekarzem !!!

lekarz Renata Stencel-Kaźmierczak

GABI­NET MEDY­CYNY ESTE­TY­CZNEJ i CHIRURGII OGÓLNEJ
Makowa 6/24
62-502 Konin

Profesjonalne podejście do tematu. Poczucie bezpieczeństwa. Zabieg wykonany ze starannością, bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Antoni Gruszczyński

Chirurg ogólny, Urolog

przychodnia, poradnia

Konin

Dobry, kompetentny lekarz. Pozostaję pod jego opieką ponad 20 lat. Każdorazowo w czasie wizyty wykonuje badanie USG, okresowo badania uzupełniające. Omawia wyniki badań. Na początku naszej "znajomości" trafnie zweryfikował diagnozę o bardzo złym stanie moich nerek postawioną przez profesor urologii jednej z klinik. W ostatnich dniach przeprowadził u mnie profesjonalnie zabieg chirurgiczny. Jestem zadowolony z opieki ww. lekarza. Czuję się bezpieczny. W mojej ocenie zasługuje na polecenie jako urolog chirurg.
Opinia dodana przez: Jan

Chirurdzy ogólni w Koninie