lekarz Waldemar Hempowicz

Chirurg ogólny

3,5
3,4

Świetny lekarz z bardzo rzeczowym podejściem do pacjenta. Praktycznie bezboleśnie, w przyjemnej atmosferze przeprowadził zabieg usunięcia żylaków na dwóch nogach w ciągu dosłownie 2 godzin :) Następnego dnia byłam nawet w pracy, nie czułam dyskomfortu po zabiegu. Jestem bardzo zadowolona, a efekty są super! Serdecznie polecam

Polecam dr Hempowicz. Moje żylaki były ogromne i poskręcane. Wyglądało to koszmarnie. Zabieg wewnątrznaczyniowy wykonany przez Pana doktora był bardzo skuteczny i bezbolesny. Rekonwalescencja po zabiegu również bezbolesna. Moje nogi wyglądają teraz pięknie. To nie fake. Z całego serca polecam.

Godny polecenia i zaufania specjalista! Pan doktor jest bardzo dokładny, uprzejmy, doskonale tłumaczy przebieg leczenia i przede wszystkim należy do niezwykle kompetentnych i skrupulatnych ludzi, naprawdę zna się na tym co robi. Zabieg bezbolesny, w miłej atmosferze, a efekty rewelacyjne!

Godny zaufania i polecenia lekarz. Widać że nie minął się z powołaniem. Poświecił czas i uwagę na rozpoznaniu i zdiagnozowaniu mojego schorzenia i efektywnie je zaleczył. Życzę sobie i wszystkim więcej takich fachowych lekarzy.

Godny zaufania i polecenia lekarz.
Widać że nie minął się z powołaniem.
Poświecił czas i uwagę na rozpoznaniu i zdiagnozowaniu
mojego schorzenia i efektywnie je zaleczył.
Życzę sobie i wszystkim więcej takich fachowych lekarzy.

Nie mam zastrzeżeń. Lekarz opanowany, spokojny i kompetentny. A czy my wszyscy zawsze jestesmy mili. Dzisiaj byłam na wizycie. Było ok.

Bardzo kompetentny, dokładny , uprzejmy i godny zaufania lekarz .Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu wewnątrznaczyniowego usuwania żylaków .Troskliwe i bardzo miłe panie pielęgniarki .Wszystkim polecam cały zespół Med -Alko. Barbara

Ten burak - bo inaczej się go nie da nazwać jest miły tylko na wizytach prywatnych , natomiast w szpitalu krzyczał na mnie "po co tu przyszedłem" . Dokładnie odzwierciedla służbę zdrowia . Tylko płacić. Kultura osobista absolutnie nie adekwatna do posiadanego wykształcenia.

Bylam dzis i nie polecam... brak jakiegokolwiek podejscia do pacjenta. Ze skierowaniem do chirurga odeslal mnie do dermatologa . Masakra burak i cham!

Super facet kompetentny, delikatny i do tego z poczuciem humoru. Zresztą pani pielęgniarka, która z nim pracuje również świetna babka!!!

Pan Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania. Trzykrotnie już pomógł mojemu tacie wykazując się nie tylko profesjonalizmem, ale i okazując ludzką troskę. Myślę, że jest to postawa godna podziwu i naśladowania. Jestem przekonana, że każdy pacjent chciałby być w taki sposób traktowany, a jest to szczególnie ważne w przypadku osób starszych. Jestem wdzięczna :-)