lekarz Waldemar Hempowicz

Cyniczny człowiek i lekarz, przyjazny pacjentowi tylko prywatnie, na wizycie "na kasę chorych" każe zrobić badania prywatnie i przyjść z gotowymi wynikami, żal...

Pozytywne opinie pana doktora, jak się można domyślić, dotyczą wizyt prywatnych. Na fundusz zdrowia można się spodziewać skierowania na wizytę prywatną do innego specjalisty po fachu, kąśliwych uwag na temat cen leków w aptekach innych niż miejskie, a wspomniane w jednej z opinii poczucie humoru jest bardzo niskich lotów, wręcz niestosowne w stosunku do kobiet.

Super facet kompetentny, delikatny i do tego z poczuciem humoru. Zresztą pani pielęgniarka, która z nim pracuje również świetna babka!!!

Prawdziwy lekarz z powołaniem, zdecydowanie godny zaufania! Bardzo kompetentny, słowny, uprzejmy i przede wszystkim zna się na rzeczy

operował mnie i opiekował się po zabiegu był bardzo dokładny może nawet za bardzo zawsze miał czas jeżeli sytuacja tego wymagała

Pan Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania. Trzykrotnie już pomógł mojemu tacie wykazując się nie tylko profesjonalizmem, ale i okazując ludzką troskę. Myślę, że jest to postawa godna podziwu i naśladowania. Jestem przekonana, że każdy pacjent chciałby być w taki sposób traktowany, a jest to szczególnie ważne w przypadku osób starszych. Jestem wdzięczna :-)

Najgorszy lekarz jakiego znam. nie potrafi poprawnie wypisać recepty. Cham skończony