lekarz Joanna Płotkowiak-Krupska

Okulista

3,3
3,3
3,2

Bardzo polecam. Pierwszy lekarz specjalista, który tak kompleksowo podszedł do moich objawów. Pani Doktor zadała wiele pytań , które zdawały się niepowiązane bezpośrednio z okiem, a jednak doprowadziły do postawienia trafnego rozpoznania. Zastosowana terapia trafiona. Od razu ulga. Nareszcie bez eksperymentów z kroplami, które mam wrażenie prowadzono na mnie latami. Chylę czoła dla wiedzy i profesjonalizmu. Jednocześnie bardzo miła i "ludzka" osoba. Bardzo też w obecnej dobie pandemii zwracająca uwagę na dezynfekcję i bezpieczeństwo epidemiologiczne podczas badania.

Z lekarzem spotkałem się w czasie wykonywania badań medycyny pracy. Otrzymałem telefon od Pani doktor, czy mógłbym przyjść wcześniej i wejść do niej bez wcześniejszej rejestracji, zgodziłem się i przyszedłem godzinę wcześniej niż była planowana wizyta. Podszedłem jednak do rejestracji widząc jak wielka jest kolejka. Zostały mi zlecone dodatkowe badania które musiałem wykonać i poszedłem do lekarza na umówioną wizytę. Pojawiłem się 15 min później niż się umówiliśmy (przez kolejkę i badanie), ale 20 min wcześniej, niż była planowana wizyta. Od otwarcia drzwi usłyszałem tylko, że miałem być wcześniej, wyjaśnienie lekarzowi że była kolejka, stwierdziła że nie było - miała chyba na myśli pod swoim gabinetem (to akurat mnie nie dziwi). Próba wyjaśnienia sytuacji nic nie pomogła (a poszedłem jej na rękę), Pani Joanna stwierdziła, że to moja wina. Była bardzo opryskliwa i niesympatyczna, a dodatkowo badanie zrobiła w całe 1,5 minuty. Cieszę się że to była tylko medycyna pracy, ponieważ nie chciałbym trafić do tego lekarza z jakimś poważnym problemem.

Zdecydowanie polecam. Pani doktor bardzo miła i profesjonalna. Uważam, że badanie wykonała bardzo dokładnie i tłumaczyła zarówno co robi jak i co wybadała. Zlecona terapia przyniosła szybki efekt. Dodatkowo bardzo dbała o stronę związaną z możliwością zarażenia- uważam , że szczególnie istotne w dobie pandemii. Czułam się na wizycie bezpiecznie. W mojej opinii lekarz godny polecenia.

Bardzo dobry okulista. Pani doktor zgodziła się mnie przyjąć dodatkowo z pilnym tematem, mimo że miała bardzo dużo pacjentów. Inni okuliści odmówili , chociaż widziałem, że niektórzy nie mieli tyle pracy... Pani doktor zajęła się mną z rzeczywistym zainteresowaniem , była bardzo dociekliwa w pytaniach - dzięki czemu udało się znaleść przyczynę moich dolegliwości. Uważam, że okuliści , u których leczyłem się wcześniej tylko zaleczali objawy, natomiast dopiero doktor rzeczywiście mi pomogła. Dodatkowo muszę podkreślić , że w dobie epidemii- pani doktor bardzo dba o kwestie związane z możliwością zarażenia. ...

Pani doktor zajęła się mną z rzeczywistym zainteresowaniem , była bardzo dociekliwa w pytaniach - dzięki czemu udało się znaleść przyczynę moich dolegliwości. Uważam, że okuliści , u których leczyłem się wcześniej tylko zaleczali objawy, natomiast dopiero doktor rzeczywiście mi pomogła. Dodatkowo muszę podkreślić , że w dobie epidemii- pani doktor bardzo dba o kwestie związane z możliwością zarażenia. Czułem się bezpiecznie. Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry specjalista.Pełny profesjonalizm, uprzejmość i wyrozumiałość. Wspaniałe podejście do pacjenta. Na wizycie poświęciła mi znacznie więcej czasu niż przewidywał założony czas. Wszystko rozrysowała i dokładnie wytłumaczyła jak będzie przebiegało leczenie. Jestem zachwycona. Wcześniej byłam u kilku innych okulistów, ale dopiero Pani Joanna na prawdę przejęła się moimi dolegliwościami. Poprawę poczułam od pierwszych dni terapii.Bardzo polecam.

Korzystałam z teleporady. Bardzo uprzejma osoba. Wyczerpująco opisała mi proces leczenia i możliwe warianty rozwoju choroby. Nie mam zastrzeżeń i polecam Panią doktor.

Niestety również nie polecam. Forma podejścia Pani Joanny zupełnie bezosobowa, pytań minimum, zero uprzejmości. Nie tłumaczyła również, jakie badania wykonuje, po co i jaki jest ich rezultat. Czułam się jak piesek, co się sam przyprowadził do weterynarza, który potrzebuje właściciela, żeby można było przekazać jakiekolwiek informacje. Minimum poświęconego czasu, pacjent odhaczony. Nie wiem, czy trafiłam na gorszy dzień Pani Joanny, czy jest taka na codzień. Byłam przyjęta w Luxmedzie, standard spotkania zupełnie nie placówki medycyny prywatnej, za którą trzeba dodatkowo płacić. Przypomina się scena z dnia świra "WYPNIE". Kultura osobista ...

Kultura osobista jest ważna w pracy z ludźmi, może warto nad nią popracować.

Nie polecam. Pani doktor niezbyt uprzejma. Czułam się tak jakbym jej przeszkadzała w pracy i chciała mnie jak najszybciej wygonić.

Nie polecam. Podczas badań medycyny pracy pani doktor zachowywała się jakby pracowała za karę. Była niemiła. Nie zrobiła jednego badania ze względu na koronawirusa 🤣.

Zdecydowanie nie polecam. Pani poświęciła mi bardzo mało czasu. Na każde moje pytanie odpowiadała wymijająco oraz odpowiadała w taki sposób, jakby każda odpowiedź była oczywista. Szkła oczywiście okazały się źle dobrane.