lekarz Joanna Płotkowiak-Krupska

Okulista

2,5
2,5

Z lekarzem spotkałem się w czasie wykonywania badań medycyny pracy. Otrzymałem telefon od Pani doktor, czy mógłbym przyjść wcześniej i wejść do niej bez wcześniejszej rejestracji, zgodziłem się i przyszedłem godzinę wcześniej niż była planowana wizyta. Podszedłem jednak do rejestracji widząc jak wielka jest kolejka. Zostały mi zlecone dodatkowe badania które musiałem wykonać i poszedłem do lekarza na umówioną wizytę. Pojawiłem się 15 min później niż się umówiliśmy (przez kolejkę i badanie), ale 20 min wcześniej, niż była planowana wizyta. Od otwarcia drzwi usłyszałem tylko, że miałem być wcześniej, wyjaśnienie lekarzowi że była kolejka, stwierdziła że nie było - miała chyba na myśli pod swoim gabinetem (to akurat mnie nie dziwi). Próba wyjaśnienia sytuacji nic nie pomogła (a poszedłem jej na rękę), Pani Joanna stwierdziła, że to moja wina. Była bardzo opryskliwa i niesympatyczna, a dodatkowo badanie zrobiła w całe 1,5 minuty. Cieszę się że to była tylko medycyna pracy, ponieważ nie chciałbym trafić do tego lekarza z jakimś poważnym problemem.

Bardzo dobry specjalista.Pełny profesjonalizm, uprzejmość i wyrozumiałość. Wspaniałe podejście do pacjenta. Na wizycie poświęciła mi znacznie więcej czasu niż przewidywał założony czas. Wszystko rozrysowała i dokładnie wytłumaczyła jak będzie przebiegało leczenie. Jestem zachwycona. Wcześniej byłam u kilku innych okulistów, ale dopiero Pani Joanna na prawdę przejęła się moimi dolegliwościami. Poprawę poczułam od pierwszych dni terapii.Bardzo polecam.

Niestety również nie polecam. Forma podejścia Pani Joanny zupełnie bezosobowa, pytań minimum, zero uprzejmości. Nie tłumaczyła również, jakie badania wykonuje, po co i jaki jest ich rezultat. Czułam się jak piesek, co się sam przyprowadził do weterynarza, który potrzebuje właściciela, żeby można było przekazać jakiekolwiek informacje. Minimum poświęconego czasu, pacjent odhaczony. Nie wiem, czy trafiłam na gorszy dzień Pani Joanny, czy jest taka na codzień. Byłam przyjęta w Luxmedzie, standard spotkania zupełnie nie placówki medycyny prywatnej, za którą trzeba dodatkowo płacić. Przypomina się scena z dnia świra "WYPNIE". Kultura osobista ...

Kultura osobista jest ważna w pracy z ludźmi, może warto nad nią popracować.

Zdecydowanie nie polecam. Pani poświęciła mi bardzo mało czasu. Na każde moje pytanie odpowiadała wymijająco oraz odpowiadała w taki sposób, jakby każda odpowiedź była oczywista. Szkła oczywiście okazały się źle dobrane.