lekarz Joanna Popławska

Psychiatra

Jestem pacjentką P. Doktor od trzech lat stąd ad vocem do opinii P. Violi (13.04.15). Każdy, kto korzystał z pomocy psychiatry wie, że tylko wyjątkowa osoba jest w stanie zdobyć nasze zaufanie. Bo jeśli czytam "Byłam na wizycie kilka razy, ale chyba raczej zmienię lekarza" to chcę się wypowiedzieć na temat tej krzywdzącej uważam opinii. Dlaczego? Ponieważ do psychiatry, który nie spełnia naszych oczekiwań idzie się tylko raz. Pierwszy i ostatni. Wiem to z doświadczenia. Pani Doktor ma nie tylko dużą wiedzę o lekach i wspomagających terapiach. Ma też czas ...

Pani Doktor ma nie tylko dużą wiedzę o lekach i wspomagających terapiach. Ma też czas dla każdego kto potrzebuje wizyty "już".
Dziękuję Pani Joanno za zrozumienie, radę i uśmiech. W ogóle za pomoc. Także za ten telefon kiedy nie przyszłam na wizytę z pytaniem "dlaczego ?"

Bardzo, bardzo fajna Pani Dr, niesamowicie spontaniczna, energiczna i sympatyczna. Świetny kontakt z pacjentem. Budzi zaufanie, a wizyta jest przyjemnością - zwyczajna rozmowa. Widać, że Pani Dr podchodzi do swojego zajęcia z pasją, zaangażowaniem i znawstwem. Lekarz, który nie bagatelizuje kwestii farmakpterapii, potrafi trafnie i z pewnością podjąć decyzję co do przepisywanych leków. Dodam, że zestaw lekarstw bardzo trafiony, zdecydowana poprawa w stosunku do poprzedniego leczenia, z którego byłem bardzo zadowolony, mniej skutków ubocznych, szybkie działanie. Podczas wizyty Pani Dr jest skoncentrowana i dokładna, nastawiona na poznanie pacjenta. Chętnie przyjdę na kolejne spotkanie.

Pani dr. przy każdej wizycie jest inna, albo się spieszy i ma mało czasu, albo ziewa podczas wizyty, nie skupia się na pacjencie i jego dolegliwościach, jest dość roztrzepana. Często między pacjentami przyjmuje akwizytorów medycznych i to opóźnia wizyty w znaczny sposób, a później nadrabia poświęcając pacjentom mniej czasu, nie powinna tak postępować, pacjencji powinni być najważniejsi, a akwizytorzy po godzinach pracy. Leki przepisuje bezmyślnie po kilka opakowań np4, a po miesiącu okazuje się że leki trzeba zmienić i pieniądze wyrzucone w błoto. Byłam na wizycie kilka razy, ale chyba raczej zmienie lekarza

Takiego lekarza ze świecą szukać a do tego super człowiek dużo empatii i zrozumienia wizyta u Pani Joanny to czysta przyjemność. Każdego przyjmie , pomoże, wysłucha :) Polecam

Bardzo dobra, młoda Pani Doktor. Trafiłam do Niej z diagnozą depresji. Zajęła się mną, pomogła przetrwać najgorsze chwile. Dobrała odpowiedni zestaw lekarstw, poradziła w jaki sposób radzić sobie z chorobą, skierowała na odpowiednią terapię. Pani Doktor posiada dużą wiedzę i jest bardzo zaangażowana w pracę którą wykonuje. Czułam, że zajęła się mną indywidualnie, mogłem szczerze z Nią porozmawiać, bardzo mi pomogła. Polecam tego lekarza.

Wspaniały lekarz,doskonale leczy i swoją osobowością wspiera pacjenta.Polecam i dziękuję za zdrowie:)

Wspaniały lekarz,doskonale leczy i swoją osobowością wspiera
pacjenta.Polecam i dziękuję za zdrowie:)

Drąży temat dogłębnie. Do końca szuka przyczyny choroby. Nie poprzestaje na przypisaniu leków, które traktuje wspomagająco. Jestem zachwycona, bo nie spotkałam lekarza z tak ogromnym zaangżaniem i poświęceniem.

słucha, tłumaczy chorobę i leczenie, ma dużo empatii, myśli i rozważa różne opcje, wg. mnie jest dobrym i wiarygodnym lekarzem, a mam niestety porównanie z innym

Jest niesamowita słucha ocenia stan pacjęta i leczy skutecznie dzięki Pani Joanno .Polecam

Ma powołanie do swojego zawodu to chyba mówi już wszystko.

Ma powołanie do swojego zawodu to chyba mówi już wszystko.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Warszawa"?

Niekłańska 48 lok. 16
PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis