lekarz Joanna Popławska

Psychiatra

Drąży temat dogłębnie. Do końca szuka przyczyny choroby. Nie poprzestaje na przypisaniu leków, które traktuje wspomagająco. Jestem zachwycona, bo nie spotkałam lekarza z tak ogromnym zaangżaniem i poświęceniem.

Doktor Judym w spódnicy :) Oddana pracy i pacjentom. Konkretna.

Doktor Judym w spódnicy :) Oddana pracy i pacjentom. Konkretna.

Bardzo dobra, młoda Pani Doktor. Trafiłam do Niej z diagnozą depresji. Zajęła się mną, pomogła przetrwać najgorsze chwile. Dobrała odpowiedni zestaw lekarstw, poradziła w jaki sposób radzić sobie z chorobą, skierowała na odpowiednią terapię. Pani Doktor posiada dużą wiedzę i jest bardzo zaangażowana w pracę którą wykonuje. Czułam, że zajęła się mną indywidualnie, mogłem szczerze z Nią porozmawiać, bardzo mi pomogła. Polecam tego lekarza.

Uwazam, iz jest to fantastyczny lekarz, ktory wg mnie prace ktora wykonuja nie traktuje jako rutyny lecz jako wyzwanie i chec pomocy potrzebujacemu :) Ciesze sie, ze trafilam na Kogos Takiego :)

To moja pani psychiatra. Wszyscy co do niej chodzą podkreślają, że jest uprzejma i miła. Niestety kolejki do niej są zawsze długie i dlatego mało czasu poświęca pacjentom.