dr n. med. Joanna Sułowiczdr n. med. Joanna Sułowicz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Joanna Sułowicz

Dermatolog, Medycyna estetyczna, Wenerolog

W 2004 roku ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2005 roku pracuje jako asystent w Klinice i Katedrze Dermatologii w Krakowie gdzie oprócz leczenia pacjentów prowadzi także działalnością naukową oraz zajęcia dydaktyczne ze studentami polskimi i zagranicznymi.
Jest autorką licznych prac naukowych.

W 2012 roku ukończyła specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii oraz uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Jest absolwentką Podypl...

Pani Doktor pomogła mi pozbyć się starszych przebarwień. Powstały na całym czole i wokół ust w trakcie ciąży. Wyglądały okropnie. Nie mogłam nigdzie wyjść bez makijażu. Ale w SCM estetic doszłam do siebie z pomocą Pani doktor.

Pani Doktor wyleczyła mnie z trądziku wieku dorosłego, ale też pomogła pozbyć się blizn po nim. Świetna specjalistka - dermatolog lekarz medycyny estetycznej. Polecam bardzo.

Lekarka z powołaniem. Potrafi wyleczyć każdy problem skórny. Ja mam trudną urodę, ale pozbyliśmy się liszaja i trądziku. Teraz jestem jej stałą pacjentką w SCM estetic.