dr Joanna Szuba-Kociemska

2,6
2,6
2,5
2,5

Tragedia zostalismy oszukani kamien zdjęty na odwal się protezy wykonane bez wzmocnień za które było zapłacone i które pękły po 2 miesiącach .NIE POLECAM

Masakra. Oszustka i naciągaczka. Poszukuję osób poszkodowanych ponieważ ta kobieta nie leczy tylko wyłudza pieniądze i czeka kiedy naiwny pacjent odbije do innego lekarza. Obiecywała, że na następnej wizycie zamkniemy ząb a wizyta będzie kosztowała 50zł. Niestety ząb nie zamknięty, koszt kolejne 150zł i tak 4 kolejne wizyty. Myślę, że ona gra na zwłokę i nie ma materiałów niezbędnych do leczenia. Poza tym w rękawiczkach poprawia pedał od fotela a potem w tych samych rękawiczkach grzebie w jamie ustnej i jak tu nie mieć infekcji. Poszukuję osób poszkodowanych, którzy pomogą aby ta pani przestała wykonywać swój zawód zanim doprowadzi do zgonu. Mój nr, 539-056-300

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pani doktor, ząb ostatnio tak dający mi się we znaki już nie boli. Lekarz zna się na swoim fachu, wszystko tłumaczy krok po kroku i jest bardzo uprzejma. Polecam.

dziś miałem usuwany ząbek,którego nikt nie mógł usunąć a tu trach i po bólu i po zębie,dzięki,polecam wszystkim

jestem bardzo zadowolona z usług pani doktor,poleciłam znajomym i rodzinie ,tym bardziej nie rozumiem niektórych wpisów.Pozdrawiam i stokroć dziękuję.Dominika W.

To co ta "pani doktor" zrobiła nadaje się na pójście do sądu po odszkodowanie. Fatalna "dentystka", kompletnie nie zna się na swoim fachu!! Moje zdrowe zęby teraz są w trakcie leczenia kanałowego, ponieważ wypełnienia były nieszczelne, a ubytki nie do końca wyczyszczone. Nadaje się to wszystko do kontroli przez wyższą instancję, nie chodźcie tam!!! Zdecydowanie odradzam, przestrzegam - trzymajcie się stamtąd z daleka! Ja napewno tej sprawy nie zostwię - to ile mnie to kosztuje bólu, pieniędzy, a już po prostu o zdrowiu zębów nie wspominając to jest jakaś kpina!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Miła atmosfera, fachowość i profesjonalizm bardzo mnie zaskoczyły. Polecam gorąco.

Bardzo dobry lekarz. Dokładnie i skrupulatnie leczy, moje leczenie "kanałowe" przebiegło bezboleśnie i dokładnie. Dziękuję i polecam

Byłam w tym "gabinecie" dwa razy, za pierwszym razem pani "doktor" odwołała wizytę na miejscu, wcześniej mnie nie uprzedzając bo podobno miała jakąś kontrolę z sanepidu, za drugim razem było śmieszniej, wchodzę do tego "gabinetu" a tam nikogo nie ma, drzwi pootwierane na oścież, narzędzia stomatologiczne sobie leżą, śmierdzi papierochami, masakra jakaś, dzwonie do tej kobiety, w końcu za którymś razem odbiera kompletnie pijana, coś bełkocze. Dla mnie to jest coś nieprawdopodobnego że jeszcze żadne władzę sprawą się nie zajęły a ta kobieta przyjmuje tam pacjentów jako p. dr. Dodam ...

Dodam że przed drzwiami na ziemi leżała jakaś karteczka pomazana z info że "gabinet" nieczynny
cieszę się że w konsekwencji nie skorzystałam z jej usług.