dr Joanna Szuba-Kociemska

2,6
2,6
2,5
2,5

Sprzęt w opłakanym stanie. Zatruwano mi martwy juz ząb chyba tylko po to zeby dodatkowo wyciagnać kase. Piaskowanie trwalo 2 minuty i rzadko kiedy udawało się Pani d. trafić w zęby. Z usług korzystałem wykupując kupon na grupowych zakupach a za kazdą usługę byłem obciązany kwotą podwójną w porównaniu do cennika. Dwa razy zdarzyło się , ze umówilem się na wizytę , po dotarciu na miejsce okazało się ze gabinet jest nieczynny a telefony nie dziłaja. Odradzam

Sprzęt w opłakanym stanie. Zatruwano mi martwy juz ząb chyba tylko po to zeby dodatkowo wyciagnać kase. Piaskowanie trwalo 2 minuty i rzadko kiedy udawało się Pani d. trafić w zęby. Z usług korzystałem wykupując kupon na grupowych zakupach a za kazdą usługę byłem obciązany kwotą podwójną w porównaniu do cennika. Odradzam

Odradzam

Bardzo dziwna sytuacja. Wykupiłem grupon, po jego wykorzystaniu chciałem kontynuować leczenie. Niestety, Pani doktor ma chyba problemy z czasoprzestrzenią ponieważ umawiała się ze mną na dwa terminy i za każdym razem nie było jej w gabinecie. Bardzo trudno było się z nią skontaktować telefonicznie, a nawet jeśli odebrała telefon słychać było tylko niezrozumiały bełkot.

Po prostu - jak ktoś się nie chce denerwować, niech nie idzie na wizytę do tego gabinetu. Dziwna atmosfera, Pani doktor bardzo dziwnie zachowująca się, odsyłająca do domu na następną wizytę pod byle pretekstem (aby wizyt było więcej, a co za tym idzie, pieniędzy?), nie tłumacząca, co za chwilę będzie robić. Ogólny chaos panujący podczas wizyty, pacjent tak naprawdę nie wie, co, jak i za ile, a do tego Pani doktor pachnąca papierosami, które paliła przed chwilą, pochylająca się nad pacjentem.

nie mam żadych zastrzen,jest super pod każdym względem,jestem przeszczęśliwy

nie mam żadych zastrzen,jest super pod każdym względem,jestem przeszczęśliwy

PRZEMIŁA Pani Doktor, bardzo kompetentna, usunęła praktycznie bezboleśnie szczątki zęba, który pokryty był ropą, bardzo wczuwa się w to, co robi, Dla mnie Anioł! Dziękuję Pani Doktor!!

Zupełnie niekompetentna osoba. Skopała mi zęby, które robiła a za które wzięła górę pieniędzy a kiedy chciałam, żeby naprawiła swój błąd nie odbierała moich telefonów. Dzwoniłam z innych numerów ale jak się zorientowała, że to ja rozłączała rozmowę. Nie polecam!