lek. dent. Joanna Urban

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Zachęcam wszystkich!Jestem pod wrażeniem tej sympatycznej Pani doktor.Miła,uprzejma,rzeczowa.Sprzęt na najwyższym poziomie.Planuję wybielanie lampą Beyond i mam nadzieję ,że i z tej usługi będę równie zadowolona ;-))

Lekarka potrafiąca zauważyć pacjenta a nie jego forsę.Poświęca każdemu dużo uwagi.Niestety dość często ma opóżnienia ,ale widząc jaką ma cierpliwość i ilość dzieciaków to nie ma co się dziwić.Trafiłem z bólem i nie odmówiła pomocy co niestety zdażyło mi się przed dotarciem do tej Pani doktor.Polecam!

Bardzo sympatyczna dentystka, przestałam się bać wizyt u stomatologa. Poza tym nie ma się wrażenia bycia trybikiem w jej maszynie pracy dentystycznej. Poświęca pacjentom dużo czasu. Jest bardzo dokładna, ile przetrwają plomby - czas pokaże:)

Po przeprowadzce do Wejherowa długo szukałem stomatologa analizując różne opinie w internecie i wsród znajomych. W końcu trafiłem do Joanny Urban. Muszę przyznać że nigdy jeszcze wizyta u dentysty nie sprawiła mi tyle radości. Zawsze kojarzyłem ją ze złem koniecznym a tu przychodzę z wielką ochotą. Drugiej tak miłej lekarki jeszcze nigdy w życiu nie spotkałem. Co najważniejsze jest do tego bardzo kompetentna, posiada szeroką wiedzę, bardzo dobre wyposażenie gabinetu w nowoczesny sprzęt oraz niebywały talent do swojej pracy. Wypełnienia zębów są wręcz perfekcyjne, zawsze jest mi poświęcone tyle czasu ile potrzeba na konkretny przypadek. NIe ma tu pośpiechu i ja jako pacjent mam wrażenie że jestem traktowany jak ktoś wyjątkowy. Brawo - oby więcej takich lekarzy wtedy Polska służba zdrowia mogłaby być światowym wzorem.

Muszę przyznać ,że byłam zaskoczona ilością pozytywnych opini na temat tej lekarki.Szukałam dobrego stomatologa dla siebie i okazało się ,że przyjmuje w tym samym miejscu co nasza stała ortodontka,którą wszystkim od lat polecam.Skorzystałam już kilka razy z usług tej lekarki i potwierdzam opinię na temat tej dentystki.Dziękuję za pomoc wszystkim internautom ,którzy pomogli mi dokonać właściwego wyboru.Polecam!

Super lekarka.Nawiązuje bez problemu kontakt z maluszkami.Rozmawia,tłumaczy,opowiada,wymyśla niestworzone opowieści o złych robalach.Mój mały to uwielbia.Polecam wszystkim rodzicom z ejherowa i okolic.

Mój mały ma spore dziury w zębach więc postanowiłam coś z tym zrobić.Dzwoniłam po wielu lekarzach i nikt łaskawie nie chciał go nawet obejrzeć a co dopiero leczyć-słyszałam tylko,że mleczaków się nie leczy,on jest za mały(5 lat) itd.Od koleżanki dowiedziałam się o tej dentystce i postanowiłam spróbować.Było warto.Nikt już nie mówił ,że mleczaków się nie leczy i ,że jest za mały.Lekarka super.Wszystko nam wytłumaczyła,zrobiła plombe i jesteśmy umówieni na następną wizyte.Gabinecik przytulny i bardzo fajne ciocie asystentki.Polecam!!Zgadzam się z innymi opiniami-a jest ich sporo nie tylko na tym portalu.Zobaczcie sami.

Super kobieta!!!!!!Jestem tą Panią Doktor oczarowany.Delikatna,miła,nawiązująca znakomicie kontakt z pacjentem od maluchów po starszych.Nie ma pośpiechu,wszystko wytłumaczy,odpowie rzeczowo na wszystkie zadane pytania.A co najwazniejsze zakłada pięknie wypełnienia.Cieszę się,że mam taką fajną dentystkę.

Spokojna,miła lekarka z dobrym podejściem do dzieci.Polecam.

Spokojna,miła lekarka z dobrym podejściem do dzieci.Polecam.

Szukałem przez internet dobrego lekarza w Wejherowie.Opinie zachęciły mnie ze skorzystania z tego gabinetu i jak narazie mogę z czystym sumieniem potwierdzić pozytywne opinie o Pani doktor.Najbardziej cieszy mnie fakt,że nasza 12-letnia córka idzie bez większego problemu chociaż wcześniej bywało różnie.Ceny relatywnie niskie do innych gabinetów.Polecam!Dziękuję za ułatwienie wyboru!